Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog megjönni?

Mikor fog megjönni?

Figyelt kérdés
már több mint egy éve van fehérfolyásom hangulatingadoozásaim vannak rendesen, szőrösödöm, vannak pattanásaim, gyakran görcsöl a hasm 13/l

2015. szept. 18. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Majd ha vér folyik a puncidból.
2015. szept. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-2 év múlva ( talán ) !
2015. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt tenyleg nem tudjuk elore megmondani...olyan hirtelen tortenik az egesz. Legyen nalad mindig betet, hogy ha eszreveszed, hogy veres a bugyi, akkor ne ázzál tovabb, es mihamarabb csereld is at!
2015. szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Részletek?

Mekkora a magasságod és a testsúlyod? Nőies alakot van már?

2015. szept. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Netti11face válasza:

Nekem is pontosan így volt,1 évig meg talán tovább is volt fehér folyásom már 12 éves koromban kezdődtek és fájt a hasam is ott lent és szőrösödtem és pattaánsaim is vannak,mégse jött meg 13 éves koromra utána,nyáron amikor már 13 és fél voltam egyik nap nagyon ideges voltam,mindenkivel hisztiztem és agusztus 21.-e volt és akkor épp arra gondoltam,milesz ha nekem sose jön meg? ha valami betegségem van? és akkor néztem egy horror filmet,nagyon ilyesztő volt és tiszta izzadt lettem tőle és akkor érzem hogy ,mintha bepisilnék és nem fájt semmi,de utána fél órával később mentem wcre és láttam,hogy tiszta barnás-vöröses ott minden,majdnem visitottam,mert már vártam hogy megjöjjön és utána meg este alig tudtam aludni annyira görcsölt a hasam és másnap nem mertem megnézni a betétet ,mert nem szeretem a vért és még be is lázasodtam tőle,mert 3 óra kellett hogy erőt merítsek,hogy megnézzem és át tudjam cserélni xD Anyának nagy nehezen szóltam este,de alig jöttek a szavak aztán megmutatta,hogy kell használni a betétet(de eddig is tdtam) és aztán olyan 4-5 napig mindennap jött,nagyon szar volt naponta vagy 3 vagy 4x kellett caeréljem a betétet és már undorodtam tőle és amikor mentem pisilni csöpögött a vér és azthittem vért pisiltem és már bepánikoltam,de rájöttem hogy nem . És most tegnap kellett volna megjöjjön a második honapi ,de még nem jött meg :s Tudom még nincs beállitodva a rend,de akkor is :s amúgy ne várd,mert borzasztó lesz és van ,hogy elfelejtek betétet felrakni,mert azt hiszem,nem jön meg,és épp akkor megjön és tiszta vér minden és 3 hónap múlva leszek 14.

13/ L

2015. szept. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem unjtáok ezt a rohadt kérdést már? Soha nem fogja egy idegen ezt megmondani, de még anyukád sem.
2015. szept. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!