Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandóan visszatérő hüvely...

Állandóan visszatérő hüvely fertőzésem van. Voltam orvosnál lactofeelt írt azt mondta ez már mindig visszajön tehát menstruáció után 2 nap használjam. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Most is előjött de túrós folyással égéssel és viszketéssel kezdődött ami gomba. Mostmár csak kellemetlen szag és sárgás folyás. Ez ugyansz csak gombának indult???kköszönöm a válaszokat előre
2015. szept. 19. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj el egy normális orvoshoz, aki csinál neked hüvelykenet tenyésztést, akkor kiderül, hogy pontosan milyen kórokozó vagy kórokozók vannak a hüvelyedben és milyen számban, arra kapsz célzott kezelést, majd pedig ha kikezeltek, akkor használj hüvelyflóra helyreállító készítményt. Ha élsz nemi életet, akkor a partneredet is kezelni kell.

Fehérneműt, törölközőt magas hőfokon moss és hordj pamutból készült alsóneműt.

Ha netalán tán szednél fog. gátlót, akkor pedig használj más védekezési módszert, pl. óvszert, ugyanis a fog. gátlónak is van ilyen hatása, hogy valakinél állandóan visszatérő hüvelyi problémákat okoz.

Ha mindezt megteszed, akkor hidd el, hogy nem lesz állandóan visszatérő problémád.

Ha ilyen nőgyógyászt nem találsz, aki normálisan kikezel, akkor pedig fordulj bőr- és nemi beteg gondozóhoz! Van, mikor sokkal többet ér, mint egy nőgyógyász!

Illetve ha bármilyen kezelést kapsz, ami helyi, tehát hüvelyben használandó, akkor azt soha ne kezd el menstruáció előtt, vagy ha elkezded, de megjön a vérzésed, akkor hagyd abba és ha teljesen elmúlik, akkor tünetektől függetlenül fejezd meg a kezelést.

De ha egy mód van rá, akkor inkább szájon át szedhető készítményt írass fel, sokkal hatékonyabb és nem jelent gondot, ha netán megjön közben a vérzésed.

2015. szept. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vett kenetet, ő mondta hogy hajlamos vagyok rá hogy előjöjjön. Csak ugye most gombaszerű tünetekkel indult és átalakult ezért gondolom hogy megint az. A baj az hogy külföldön vagyok és azért kérdeztem hogy mi lehet mert próbálunk akkor megfelelő gyógyszert venni.Amúgy magán orvos volt szóval nem hinném hogy leszarta. De köszönöm.
2015. szept. 19. 15:25
 3/8 anonim ***** válasza:

a lactofeel egy tök jó cucc, MEGELŐZÉSRE, NEM kezelésre


keress másik dokit!

2015. szept. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A multkor első este feltettem és másnapra semmi bajom nem volt..persze utána még használtam.De most az az érdekes hogy megint hasznaltam mert ereztem hogy baj van masnapra elmult aztan kovetkezo nap jott ez...:(
2015. szept. 19. 15:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Rendes gyógyszer kell neked, nem egy vény nélkül kapható cucc, ami persze, jó egy csomó mindenre, ha valami nagyon az elején van, vagy megelőzésképpen használja az ember, de ha már egy kialakult fertőzésről, gyulladásról van szó, akkor rendes gyógyszer kell, nem Lactofeel!
2015. szept. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És azt is elhiheted, ha valakit rendesen kikezelnek, akkor nincs olyan, hogy mégis állandóan visszajön. Annak oka van, hogy állandóan visszajön, mégpedig az, hogy 1. nincs az illető rendesen kikezelve, 2. nincs kiiktatva az a dolog, ami állandóan visszahozza.
2015. szept. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor még az is lehet h hibás vagyok mivelba 7 tubusból kb 4 et használtam kezelésre.....
2015. szept. 19. 15:50
 8/8 Darkness forever válasza:
A ph kiegyenlítő hosszú távon/nagy dózisban elősegítheti a hüvely védekező képességének az eltunyulását, tehát fogékonyabb leszel mindenre, plusz lehet tőle egy idő múlva folyásod, mivel hozzászoktattad magadat... Nem tudom, mennyire érthető 😅
2021. jún. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!