Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet, hogy negativ a...

Mitől lehet, hogy negativ a törletem és mégis éreztem hogy valami nincs rendben? Volt ilyen már valakinek?

Figyelt kérdés
Két hete kezdődött, hogy enyhe viszketésfélét éreztem, de csak picit, azt is csak kivülről nem a hüvelynél (és nem is mindig jobbára este, vagy ha pisiltem és töröltem meg magam). Vettem patikába egy egynapos kúpot gombára, mivel nem akart elmúlni. Mivel sokszor van gombám gondoltam megint az van, bár gyanús volt hogy semmi folyásom sem volt. De a kúp után sem lett jobb, igy mentem dokihoz. Ő is mondta, hogy ez biztos nem az, vett törletet mindenre és teljesen negativ minden. Közben viszont adott 6 napos kúpot, hogy az minden féle baktériumra is jó, és jobb is lett. De akkor hogy lehet, hogy mindenem negativ? A pláne az,hogy már egyszer jártam igy nála pár éve. Gondolhatott a doki, hogy csak találgatok. Bevallom mivel sokszor jön elő a gombám, gyógyszeres kezelés ellenére is, nem mindig megyek dokihoz, hanem kikezelem magam. De hogy pont mikor leveszi a törletet és abban nincs semmi... Egyébként először nem gondoltam én sem gombára mert a tünetek nem erősödtek és mint irtam nem volt folyás sem. Azt gondoltam hogy talán más a tusfürdő amit használok, bár ugyanaz a márka csak más illat, és vettem teafaolajas intim mosakodót de abba hagytam a használatát és mégsem lett jobb. Valami ötlet hogy mi lehet akkor?

#gomba #viszketés #negativ törlet
2015. okt. 15. 12:34
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja, még annyi, hogy éreztem ilyen csipkedő szúró érzést, ekkor arra gondoltam hogy a szőr ahogy nő, leborotváltam úgyse lett jobb. A fő tünet ez volt. És a csikló érzékenysége. Ha rendben vagyok egyébként sem okoz gondolt a szőr növekedése.
2015. okt. 15. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!