Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabi 1 hónap...

Fogamzásgátló tabi 1 hónap szünet után? SOS

Figyelt kérdés

SOS HELP

7 hónapig szedtem a Dianille fogamzásgátló tabit,múlt hónapban azonban nem tudtam kiváltani..ezért 1 hónap szünetet tartottam.Ma jött meg , jövőhétre számítottam és így nem váltottam ki. Mennyire probléma az ha holnap a menzesz 2. Napján kezdem el szedni? Ugyanannyira hatékony?:S


2015. okt. 18. 11:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy hónap kihagyással eleve nem kéne erőltetni. Ezt beszéld meg az orvosoddal, mert ahogy látható, a ciklusod nem is állt helyre az abbahagyás után, úgyhogy nem is szedhetnél újra gyógyszert. Főleg ha még rendes időben el se tudnád kezdeni... Az első héten kihagyott tabletta mellett amúgy is van esély a teherbeesésre, és mivel előtte hónapban nem is szedtél gyógyszert, főleg gond.

Ha nem akarsz a mellékhatásokkal szenvedni, akkor mindenképp orvos és még néhány hónap kihagyás. Bár ha ennyire megbízhatatlanul szeded, nem biztos, hogy ez a neked való módszer, nincs olyan, hogy nem tudod kiváltani, aztán késve szeded, meg össze-vissza. Ennek nincs értelme, csak tönkreteszed a szervezeted és még a hatásosság sem garantálható.

2015. okt. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!