Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megkérhetem az orvost, hogy...

Megkérhetem az orvost, hogy írja fel a következő három havi adag gyógyszert, amikor megyek hozzá?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja kell szednem egy hormonkészítményt, három havi adagot írt fel az orvosom, fél évig kell szednem a gyógyszert. Sajnos a héten mennem kell hozzá, mert valami fertőzést összeszedtem. Megkérhetem, hogy írja fel a következő három havi adagot is, hogy ne kelljen még egyszer mennem hozzá? Szívesen kifizetem a receptfelírás díját pluszban, nem ezért rendezném le egy vizittel a dolgot, csak szeretném megúszni, hogy még egyszer meg kelljen látogatnom. Nagyon rendes orvos, de én betegesen rettegek tőle (ezt ő is tudja), így ha nem muszáj, akkor nem mennék el hozzá feleslegesen. Elég nagy stressz nekem, előtte már napokkal ideges vagyok, nem tudok aludni, ha mégis, akkor rémálmom van, nincs étvágyam, aznap pedig hasmenésem van, tehát az ideg ilyenkor nagyon kikészít.
2015. nov. 1. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
egész nyugodtan kérd meg. biztos fel fogja írni.
2015. nov. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mit? Mire?

Ha olyan gyógyszert szedsz, olyan panaszra, hogy három havonként kontrollt igényel, akkor nyilván nem fogja felírni.

2015. nov. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!