Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Hüvelygomba?

SOS! Hüvelygomba?

Figyelt kérdés
bő folyásom van, de úgy, hogy érzem h kifolyik belölem sok, pl mikor öltöztem akkor rácsurgott a padlora. de nem viszket, nem ég, semmi. mi lehet ez??? nőgyógyászhoz csak jövöhéten tudok menni.

2015. nov. 2. 09:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg annyi, hogy mostanában, augusztus óta 3 antibiotikum kúrát kaptam, tehát 3 honap alatt. ettol lehet? de nemtudom gomba e, mert nem viszket meg semmi, az más szokott lenni, ilyen még nem volt nekem....
2015. nov. 2. 09:50
 2/5 A kérdező kommentje:
voltam azóta nogyógyásznál, ő enyhe gyulladást látott, a hüvelyben.felirta az antibiotikumot, beszedtem, de akkor derékfájás miatt mentem oda. a folyásra annyit mondott, hogy canesten tablettát vegyek, de azt is használtam!
2015. nov. 2. 09:52
 3/5 anonim ***** válasza:
A gomba nem viszket vagy ég törvényszerűen, van olyan, akinél nincs tünet, egyéb dolog miatt vesznek tőle kenetet és mégis kiderül, hogy hüvelygombája van. Tehát attól, hogy nem viszket, még lehet gomba. A helyedben elmennék orvoshoz, ugyanis az elhanyagolt hüvelygomba súlyos szövődményekkel jár, ez tapasztalat.
2015. nov. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz és antibiotikum mellé MINDIG szedj probiotikumot!
2015. nov. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
elfogok menni újra. igen szedtem normafloret..
2015. nov. 2. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!