Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti elégedettek vagytok a női...

Ti elégedettek vagytok a női léttel?

Figyelt kérdés
A női lét egy kész kiszúrás! Körülményes! Menstruálunk, ami kellemetlen, ha pisilni kell, ahhoz hely kell és higiénia. A szexben ott a terhesség veszélye. Mindamellett fogékonyak vagyunk a fertőzésekre.
2015. nov. 9. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen mindegy, milyen nemű vagyok, azt hiszem. A női test jobban tetszik, így azt hiszem, elégedett vagyok vele :) Jó kultúrában születtem, nem vagyok elnyomva, ha nem hagyom.

Pisiléshez kb. ugyanaz kell (jó, pluszban papír), csak nem állva csináljuk. De ugyanúgy megfelel egy bokor az erdőben :)

Szexben férfinál is ott az apaság veszélye, ráadásul nem ő dönt az abortuszról (persze értem, hogy a nőnek azért komolyabb dolog ez, node a nemi erőszak kivételével megválogathatja, kivel fekszik le, azért azon sok múlik).


A mensessel nincs bajom és fertőzéseket sem kapok. Akinél ez nem így van, azt sajnálom s megértem, ha elégedetlen a női léttel. Aminek azért vannak pozitív oldalai is... Jobb stresszkezelés, terhesség és szoptatás, nagyobb eséllyel kapja meg a kicsit váláskor, ésatöbbi. A társadalmi elvárások különbsége hol negatív, hol pozitív jellegűek, de ez nálam ilyen elmélet, mivel magasról tettem az elvárásokra mindig is.

2015. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
serintem jó nőnek lenni. mert azok a rossz tulajdonságok mellett rengeteg jó is van. A menstruáció lehet hogy egy picit zavaró de ami a testben lezajlik az teheti lehetővé hogy anyák lehessünk. Ezen kívül szerintem az anyához nagy általánosságban jobban kötődik a gyerek mint az apához. Ha nem akarsz terhes lenni akkor védekezz. Ez igaz a fertőzésekre is. A legtöbb hasonló gondra kitaláltak már módszereket amik megkönnyítik az az ÖT-HAT (ritka az, hogy több) napot. egy hónapban
2015. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem soha semmi bajom nem volt a menstruációval, hálistennek nem fáj és meg se érzem. A pisiléshez meg már lehet rendelni pisilőcsövet. Én évek óta használom, ha olyan a hely, pl. fesztiválokon, koszos wc-ben. Tök praktikus és higiénikus dolog!

Én szedek fogamzásgátlót, de ugyanúgy véd az óvszer is és még megannyi verzió...

A férfiak pl. előbb halnak. Szerintem mindegyik nemnek megvan a hátránya és ugyanúgy az előnye is.

2015. nov. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos egyáltalán nem vagyok megelégedve vele, pont ezek miatt, amiket leírtál. A menstruációval én kínlódok, mint a fr**c, hasfájás mindig van, de nem csak ez, ilyenkor egész nap járhatok a vécére, mert hasmenésem is van emiatt, kb 1 éve.. Ráadásul ezt követően jön a remegés, a szédülés, a hidegrázás és izzadás. Fiatalabb koromban még rosszabb volt, mert minden egyes alkalommal kifeküdtem, annyira rosszul lettem csak azért, mert megjött (erős hasfájás, hányás, hasmenés, hidegrázás/izzadás). Nincs túl sok jó tapasztalatom a női életformával. Érdekes, mert pont nemrégiben gondolkodtam el rajta, hogy milyen jó életem lehetett volna férfiként. A férfiaknak mi a legnagyobb gondjuk? A merevedés? Az még jó érzés is lehet néhány esetben.


Aztán a szülést meg se említsük. :D Ha gyereket akarunk, akkor 9 hónapon keresztül szenvedünk görögdinnye hassal, a rosszullétekkel, plusz még jön egy nagy szenvedés, a szülés. Ez miatt erősen gondolkodom rajta, hogy én valóban bevállaljak egy gyereket. Mivel nem bírom elviselni a fájdalmakat. Eltűröm az olyat, ami ellen nem tehetek (menstruációkor pl. a hasfájás), de miért szúrnék ki magammal szándékosan?


És most mondok egy olyat, ami lehet egy picit furcsa lesz ez, egy nő "szájából". Utálom a hosszú hajat és egyszerűen utálok fésülködni. Azért sem vállalnám be a rövidet, mert úgy nagyon hülyén festenék, meg alapjában véve szeretem birizgálni a hajamat, csak értitek, kezelni, foglalkozni vele, azt nem szeretek.


Szóval úgy érzem, hogy én egy férfi vagyok egy női testbe zárva. :D

2015. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt a 9 hónapos görögdinnye hasat picit eltúloztam, mert az első hónapokban nem akkora még a hasunk. Elnézést. :D
2015. nov. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!