Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véres folyás mitől lehet?

Véres folyás mitől lehet?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, a menstruációm nagyjából beállt màr rendesen, és kb egy hete lett vége, de azóta azt tapasztalom hogy eleinte még csak sötét barnás, mostanra viszont sűrűbb sötétbarna, véres folyas van. nincs parom, nemi eletet sem elek (szuz vagyok). hasznalok kimondottan intim helyekre valo ftusfurdot, vagy nemis tudom hogx nevezzem. nogyogyasznal voltam tavaly, ugyanezzel a problemaval azonban akkor meg nem volt ilyen sotet, akkor azt mondtak nem talaltak semmit. ez normalis, illetve elmulik majd? vagy mit csinaljak? elegge meg vagyok ijedve, es amig ugy nez ki nincs baj (fajdalmat nem erzek es stb) addig nem is szeretnek szolni

2015. nov. 17. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Hormonális. Ami ilyen korban még nem feltétlenül jelent bajt. Sőt,nekem még huszonéveim elején is volt hogy hetekig pecsételtem, de a doki megnyugtatott, hogy ha engem ez nemzavar különösebben, nincs mit tenni,majd beáll. Vagy

szedhetek hormont, amit nem akartam. Aztán valóban magától elmúlt, beállt.

2015. nov. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de ez nem feltètlenül pecsételō, hanem elèg sūrū.. ez is normális?
2015. nov. 17. 14:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy ,hogy a vér sűrűn tör ki ne izgulj van szerintem normális ,de ha zavar menj el orvoshoz.Az első jól mondta.Lehet szedni hormont vagy lehet felír vér higítót ,de kétlem.Írd meg priviben ,hogy máshonnan is sűrűn folyik a vér pl. Kézben ha sebes és ha gondolod mondok pár ötletet/tanácsot.
2015. dec. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!