Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen pózban aludjak menstruá...

Milyen pózban aludjak menstruáció alatt?

Figyelt kérdés
Melyik a legbiztonságosabb póz átázás ellen, nektek melyik vált be legjobban?

2015. nov. 17. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Úgy alszok, ahogy kényelmes. Bedugok egy tampont, és nem kell lepedőt mosni reggel.

Amikor betétet használtam, tettem magam alá egy törcsit, így nyugodtan aludtam, és az lett maszatos, ha átáztam. De ebből is hamar elegem lett, mert állandóan éreztem, hogy folyik, és mindig felriadtam, hogy ki fog folyni. Már csak tampont használok, imádom.

19L

2015. nov. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem tartom egészségesnek azt, hogy éjszaka is tampont használjak, hiszen legalább 6-8 óra alvásnál gyűlik a vér bent az emberben egy tamponban..Én éjszakai betétet használok, azzal még soha nem áztam át. Jó nagy, de éjszaka nem számít a méret. Alvás meg ahogy mindig is szoktam. Elaludni oldalt szoktam, de éjszaka folyamán forgolódom, hol a hasamon, hol a hátamon alszom.
2015. nov. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Este is lehet cserélni. ;) Egyszerűbb, mint reggelente is tusolni. De persze kinek mi vált be.
2015. nov. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Időpont ma 07:06

Szóval te éjszaka felébredsz, és tampont cserélsz?? Nos ezt a betéttel is megoldható ha úgy érzi az ember, hogy átázik. Bár szerencsére sosem kellett éjszaka ezért felébredni.

De végül is mindenki azt használja amit akar..Ki erre ki arra esküszik. Nem vagyunk egyformák..

2015. nov. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy alszol el, hisz álmodban úgy is mozogsz.

Én éjszakai betétet használok és szűk rövidnadrágot veszek fel estére, az helyén tartja a dolgokat.

2015. nov. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is veszek szűk rövidnadrágot éjszakára, és betéttel alszom, hanyattfekve, de amióta egyszer így is átáztam, csak hasonfekve alszom ilyenkor. Igaz, rohadt kényelmetlen, de így nem ázok át, épphogy. Persze azért félóránként felkelek és megijedek, hogy vajon átáztam-e... Gyűlölöm.
2015. nov. 18. 17:16
 7/10 anonim válasza:
Nekem is betétem van,de még nem áztam át. Én éjszakai betétet rakok be,reggelig kibírja.
2015. nov. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én úgy átáztam betéttel mindig(!), mint a pinty. Betettem 10 felé, és éjélkor már tocsogtam a vérben, a seggemig... gyűlöltem.

Aztán átváltottam tamponra, és ezerszer jobb, soha nincs baleset.

Amúgy 10-11 felé teszem fel, és ha éjszaka felébredek, cserélek, de alapból nem kell, bírja reggelig.

2015. nov. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

7-es vagyok. Nekem nem rég jött meg először, még nem volt nagyon véres a betét. Inkább ilyen barnás-pirosas.


11/L

2015. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
7-es, ez az első neked?:) Úgy irigyellek, hogy azt mondod, még nem olyan véres a betét... Először nekem is gyenge volt. A második óta elég erős. És reggel sem olyan kellemes arra kelni, hogy teljesen átáztam...
2015. nov. 19. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!