Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyás. Ez természetes vagy sem?

Folyás. Ez természetes vagy sem?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok hát kb.nyár végén megjött elég erősen..7-8napig tartott es mostanáig nem jött meg mégegyszer..es az természetes gogy van folyás (fehér,sárga szerű,eleg ritkan barnás)ésanyukám mondta h latta a bugyimon és ma volt nőgyógyásznál és megkérdezte tőle hogy ez vaj e . :O es mondta hogy menjunk be kivizsgalni mert ez meddőséghez is vezethet ....én ilyen korba még nem akarok(persze most azt mondta h gondolkodjak rajta)) én meg itt ülök és ezt írom és ez olyan gáz...mindennap van de persze nem olyan sok..es nem viszker meg semmi.most kicsit merges vagyok ra.jo persze lehet h aggodik ertem dehat akkor is...en ink meghalok minthogy elmenjek oda!(najó azért nem)mondja nekem én meg csak wtf? En nemtudom mit tegyek ..természetes?

2015. nov. 24. 14:33
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeute hogy vaj e vanem hogy BAJ-e? Elírtam...sorry
2015. nov. 24. 14:34
 2/10 Minii Vikii ***** válasza:

Szia :)

Normális a fehèr folyás addig, amíg nem túrószerű, viszket, csíp, vagy büdös. Így tisztul a hüvelyed.

Egyébként nem kell félni a nőgyógyásztól, ha nem élsz nemi életet nem fog felnyúlni, de egyébként az se fáj, meg se érzed :)

Szóval ne félj elmenni, ha úgy adódik. Ha pedig nemi életet fogsz élni, muszáj lesz.

Hidd el, senki sem halt még bele :)

Minden jót kívánok Neked!! :)

18L

2015. nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2015. nov. 24. 14:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia,

en is voltam mar a 12 eves lanyommal többször nögyogyasznal, neki is folyasa lett miutan megjött neki..

jar uszodaba, volt már gombas fertözese.neki is folyik vmi, bakteriumot nem talaltak, csak gombat.de ilyenkor csak mintat vesznek egy palcaval.nagyon be se dugja amugy..kicsit lehet ciki a lanyomnak is, de ez van.

2015. nov. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2015. nov. 24. 15:27
 6/10 A kérdező kommentje:
Még azért várom a kommenteket...
2015. nov. 24. 22:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális fehérfolyás ez.
2015. nov. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A fehér folyas normális,természetes dolog,tini korban jelenik meg akár 9-10 éveseknél is lehet már.Ez a hüvely tisztulását szolgálja és a menopauzáig tart(45-55 éves korodig,ekkor múlik végleg el a mensi).

Minden nap van de néha több,néha kevesebb a mennyisége.

Színe fehér vagy átlátszó,de amikor száradni kezd akkor sárgás lesz a színe,pici szaga van.

Természetes dolog!


Használj tisztasági betêtet, libresse curvefit egyenként csomagolt betét bugyihoz,lubresse Economy betét tangához jó,roosmanban kapható.


A barnás váladék mensi gyakorlatilag,a mensi utolsó pár napja,vagy első pár napjában fordul elő.

2015. nov. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mint írtam természetes dolog,ezzel nem kell dokihoz menned!


Ha mégis most vagy később orvoshoz mennél,női orvost keressél az előtt könnyebb levetkőzni és hosszabb felsőbe menjél el,az amimor alul levetkőzöl takar.Ha az orvos meg akar vizsgálni akkor mivel már nagy vagy és ez intim vizsgálat ha csak te nem szeretnéd hogy anyud ott legyen,mindent lásson anyud ne menjen oda be,várjon meg a vizsgálon kívül..Ez elég intim vizsgálat,jobb ha más nem lát közben.Alul le kell vetkőzni,bugyi,nadrág le,zokni marad,lábakat szétteni és pálcikával az orvos hüvelybe nyúl.

2015. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!!!!!!
2015. nov. 27. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!