Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kerültél már kínos helyzetbe...

Kerültél már kínos helyzetbe nőgyógyásznál? Ha igen, mi történt?

Figyelt kérdés
Én legutóbb jártam úgy, hogy megvizsgált miközben menstrualtam (régóta tart a vérzés, volt küretem is, ezért vizsgált meg ilyen állapotban is), és habár már többször voltam ilyen helyzetben, most erősebben véreztem, és ahogy felálltam, összevéreztem a padlót, utána észrevettem, hogy a vizsgálóágyat is sikerült, így arról levettem a papírt, de alatta is olyan volt. Közben ő pakolt, mondta, hogy hagyjam, majd letakarítja, öltözzek fel nyugodtan, de én eddigre már annyira zavarban voltam és kapkodtam, hogy elestem a vizsgálóágyhoz tett kis lépcsőben, és ahogy estem el, leszabtam az egyik függönyt, amivel eltakarják a vizsgálóágyat. Alig bírtam elnézést kérni, mondtam, hogyha kár történt, akkor azt kifizetem. Ők csak mondták, hogy nincs semmi gond, majd megoldják. Nagyon kínosan éreztem végig magam. Jövő héten kell visszamennem, de előre félek a helyzettől.
2015. nov. 28. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez valoban ciki. 😊

De nem hiszem, h ne latnanak naponta vert, egyeb dolgokat, szoval emiatt kar volt zavarba jonnod.

Hasonlo veres sztorim:

Szules utan varratszedeskor levettem a bugyit, ugye veres volt a betet, hiaba csereltem elotte, a mozgas hatasara megindult. Alltam a kezemben a cuccal, es neztem nagyon butan, h ezt hova tegyem, sehol nem lattam kukat. Vegul vegig fogtam a kezemben... A doki furan nezett ram, mikor vegeztunk, akkor lattam, h a labamnal ott a kuka, igy vegul sikerult a doki orra elott betetet cserelnem. Gaz. :(

2015. nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Én csak hisztiztem nála fennhangon, többször is, elég ciki volt. :D

Először azért, mert szűz voltam és fájt a vizsgálat, anyukámért kiabáltam, aztán meg azért, mert azt hittem terhes vagyok.

2015. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1-es,

ez is csak neked volt kellemetlen.

Minden nő véres betéttel megy, mindnek meg kell oldania, hogy addig leteszi vagy tartja. Semmi újat nem látott a doki.

Rajtam felnőtt pelenka volt. Levettem, megkérdeztem a nővért, hova tehetem, rámutatott a vizsgálószék melletti asztalkára, leraktam. Miután végeztünk, visszabújtam ugyanabba. Vizsgálat alatt is rendesen véreztem, le is öblítettek fertőtlenítővel, nincs ebben semmi ciki.


Korábban menzesz alatt is voltam, akkor még tapasztalatlan voltam az ilyen témákban, ezért előre elnézést kértem a dokitól, aki teljes nyugalommal mondta, hogy "ugyan már, nem én vagyok az első, akit így kell megvizsgálni, ne aggódjak". Nem aggódtam.

2015. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

egy új térdzokniban mentem, levettem a vetkőzőben és kint láttam az ágyhoz sétálva, hogy tiszta fekete szösz a lábujjaimnál, teli ááááááááááááááááááá

Mondtam, hogy jaj a zokniból jött ki, mondta, hogy ne izguljak, neki is szokott ilyen lenni.....:)))))))

2015. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elmentem a dokihoz, mert gombas fertozesem volt.

Megvizsgalt, es kozolte, h ez valoszinu tripper, es szexualis uton elkaptato betegseg. Kerdezte, hogy hany partnerem volt az elmult idoszakban, mert mindenkit kezelni kell, mondtam, hogy csak a volegenyemmel. Amikor irta a recepteket, akkor esett le, hogy a parom vajon honnan is kaphatta el, rakerdeztem, h kozos mosdo, uszoda, stb? Nem, ehhez szexualis kapcsolat kellett. Nekialltam zokogni, a doki meg vigasztalt, az asszisztens meg kerdezgetett, h miota vagyunk egyutt, mondtam, h a kovetkezo honapban lesz az eskuvonk. A doki is sajnalkozott, nem ez volt ciki, hanem az, h igy tudom meg, h megcsal a ferfi, akit szeretek, akihez hozza akartam menni.

Ugyanez a doki vezette le a szulesemet par evvel kesobb, persze a ferjem nem az elozo pasi lett. 😊

2015. nov. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és mit szólt az exvőlegényed, mikor elmondtad, hogy lebukott?
2015. nov. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tagadott mindent, biztos en leptem felre...

Ha beismerte volna, lehet, h elgondolkozom, de erre a pofatlansagra nem is tudtam mit mondani. Ez meg az iwiw korszakban volt, kesobb lattam, h a Vidamparkban keszult, csajjal egyutt levo fenykepen olyan datum van, ami fel evvel a szakitasunk elott tortent. A csaj gyorsan teherbe esett tole, majd szetmentek.

2015. nov. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!