Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol verezhetek 31. napja,...

Mitol verezhetek 31. napja, es faj az alhasam ketoldalt?

Figyelt kérdés
Sziasztok,elegge aggodok,mert nagyon rossz,ilyen meg sosem volt! 31napja verzek,mar gyogyszert is irt orvos,es szedem is,de meg egy picit mindig verzek! Januar 4en ultettettem be Iplanont(fogamzasgatlo implantatumot.Es azota volt 2 10napos mensesem,es most febr 20adikatol megvan...es most mar elegge aggaszto! az orvos megsem vizsgalt! es valami minipillt akart folirni,de mondtam neki vegyek ki implantatumot,es most szerdan veszik ki,de szeretnem tudni,hogy szerintetek mitol lehet,mert eddig akikell beszeltem implantatumosokkal,azoknak inkabb elmaradt a verzese 3honapokra,nekem meg megallithatatlan...valoszinu megkerem dokinot,hogy nezzen meg ,mert aggodok.Irjatok,mire gondoltok?22/L
2010. márc. 22. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
esetleg 1másik dokival is megnézetni? valami megsérülhetett talán
2010. márc. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jól megborította a hormonháztartásodat. Lehet, hogy ha várnál vele akkor elmúlna, bár ebben nekem nincs tapasztalatom...
2010. márc. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akar utánajárni, menj el másik dokihoz, mert egy ilyen vérveszteség biztos, hogy nem egészséges. Amíg nem oldódik meg igyál elég folyadékot és vasat.
2010. márc. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat!Meg picit barnas folyas jon..ma szetmegy a fejem...holnap vervetel,szerdan kiveszik az implanonomat.majd irok,hogy jobban lettem e.sziasztok
2010. márc. 29. 23:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs de milyen implant ?
2016. okt. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!