Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes vagyok? 6 napja késik...

Terhes vagyok? 6 napja késik a menstruációm.

Figyelt kérdés

Kb másfél hete köhögőrohamaim voltam, ezért az orvosom Sinecod gyógyszert írt fel.

5 hónapja állt be, azelőtt mikor hogy jött meg, volt amikor hónapokig kimaradt, majd két hétig meg volt.

Intim kapcsolatom volt a barátommal, viszont az első pillanattól fogva védekeztünk, és utána mindig leellenőriztem a gumit, pedig nem is úgy élvezett el, hanem majd miután kivette.

Valaki tudna segíteni kérem, hogy fenn áll e a terhesség veszélye? Nagyon szépen köszönöm! 17/L



#menstruáció #mensturáció késés
2015. dec. 23. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben lehetetlen a terhesség.

A gyógyszertől késhet.

2015. dec. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Esely mindig megvan, ha szexualis eletet elsz. De a te esetedben nem kell ilyenen stresszelni, idegessegtol is keshet, szoval nyugodj meg!
2015. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam!
2015. dec. 23. 15:50
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer a válaszoat, igazatok volt, tényleg a gyógyszer és a stressz miatt késett, ma jött meg.:)
2015. dec. 26. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!