Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt szabad...

Menstruáció alatt szabad kádban fürödni?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam meg először, viszont érdekelne, hogy szabad e fürödni a menstruáció alatt? Rengeteg oldalt végigkutattam egyesek szerint igen mások szerint nem ajánlatos. Segítenétek?
2015. dec. 27. 13:12
 1/8 anonim válasza:
9%
anyukád ott van kérdezd meg.
2015. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Hajlamosabb vagy ilyenkor a fertőzésekre, arról nem beszélve, hogy nem túl higiénikus a saját véredben ücsörögni. Tamponnal inkább.
2015. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Mit kaptál meg?

Egyébként valóban nem ajánlatos, max tamponnal, de még úgy sem kellene.

2015. dec. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második válaszolónak a segítséget! Az első válaszolónak azt üzenem, hogy nem vagyok kíváncsi az ilyesmikre hogy "jaj kérdezd meg anyucikádat" stb.
2015. dec. 27. 13:48
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
Én fürödtem kádban simán, attól is függ mennyi a vérzésed. Előtte zuhannyal kimostam a vért, és fürödtem :D
2015. dec. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Jesszusom, kimosni a vért.. hát neked is annyi eszed van, mint amennyi látszik! Nem egészséges kimosni magad. A hüvelynek van egy öntisztuló folyamata, amit jobb nem megzavarni, és nem, kádban fürdeni nem ajánlott menszesz alatt, még ha le is lettünk pontozva, akkor sem. Ilyenkor hajlamosabb vagy elkapni bármit, nagy a fertőzés veszély.
2015. dec. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%
6: Ha beleülsz a kádban, ugyanúgy kimossa a vért, mintha zuhannyal csinálnád...
2015. dec. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Menstruáció alatt tilos a kádban fürdés... Zuhany.
2015. dec. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!