Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A stressz miatt nincs két...

A stressz miatt nincs két hónapja menstruációm, vagy miért? Nem vagyok terhes.

Figyelt kérdés

Novemberben volt utoljára rendesen menstruációm. Decemberben kimaradt és most két napja megjött, vérzett picit de teljesen elmúlt. Mi bajom van?

Lehet a stressz miatt? Mostanában a vizsgák miatt nagyon stresszeltem. Vagy a táplálkozás miatt? Nagyon egészségtelenül eszem mostanság.


2016. jan. 5. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha Te is tudod, hogy a stressz és az egészségtelen táplálkozás ezt váltja ki, miért kérdezed meg? :D Igen, normális, hogy most nem jön meg rendesen. Majd ha lenyugszol, visszaáll.

19L

2016. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudtam biztosra. Máskor is stresszeltem már és sosm volt ez :)
2016. jan. 5. 19:08
 3/3 anonim válasza:
Szia! Nálam is volt már ilyen, pedig még fogamzásgátlót is szedtem mellette. Szóval igen, valószínű hogy a stressz miatt nem jött meg rendesen. A rossz táplálkozást nem tartom valószínűnek!
2016. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!