Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex során sérülhettem meg....

Szex során sérülhettem meg. Lehetséges, hogy Bartholin mirigy gyulladásom lett vagy csak nagyon felsértett?

Figyelt kérdés

Január utolsó hetében vesztettem el a szüzességemet. Több nap is együtt voltunk. Először fájt, de csak addig míg bement, utána már kellemes volt. Következőleg is szokatlan volt még behatolásnál.

Múlt héten nem tudtunk együtt lenni, de már a hét elejétől tapintásra éreztem, hogy olyan, mintha meglenne egy kicsit dagadva a jobb oldali nagyajkam. 2 napja már magától is érzem, nagyobb is lett és néha fáj is.


Alaposan megnéztem magam és a gáttól a csiklómig teljesen fel van dagadva. A kisajkam szinte nem is látszik. A bemenetnél, ha széthúzom akkor lehet egy kicsit látni, hogy ott piros.

És kemény az egész.


Nőgyógyászhoz is megyek, de csak pénteken tud fogadni, addig is kíváncsi vagyok a véleményekre, mitől lehet ez.


2016. febr. 9. 01:01
 1/1 anonim ***** válasza:
A Bartholin-mirigy gyulladás nem ilyen. Olyan, mintha egy nagyra nőtt pattanás árválkodna a szeméremajkadon. Nálad inkább kicsit kemény volt az első menet, és ez az eredménye. A nődoki nem rossz éca, addig pedig javaslom, ücsörögj egy kicsit esténként kamillás ülőfürdőben. Jót tesz erre is, arra is, bármi gondod van.
2016. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!