Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hova fog vezetni a folyamatos...

Hova fog vezetni a folyamatos gyulladás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 10 hónapja volt császármetszésem (szükség volt rá, szívanomália miatt, aztán műtét közben kiderült, hogy a kisfiam nyakára tekeredett 2x a köldökzsinór) Azóta több panaszom is van, több területről is. Ami a legjobban aggaszt az a méhem. A citológiám ugyan P2 volt még szeptemberben, de azóta folyamatos gyulladásban vagyok. Szokott fájni is maga a méhem.Még 7 hónappal a császár után, egy sima hasi UH-on azt mondták nem így kéne kinézni a méhemnek. Nagy és inhomogén szerkezetű, viszont a nőgyógyászati UH-on nem láttak problémát. Már a 4. fajta gyógyszert szedem, ugyanis 3 féle baktérium tenyészett ki a hüvelyváladékból(amik közül az egyik kórházi fertőzés). Szedtem már, sumetrolimot, semicillint, most fogom a doxycyclint plusz bóraxos kúp. A kérdésem az lenne, ha nem használnak a gyógyszerek mi lesz ennek a vége? Gondolom nem játszhatjuk ezt el mindig, hogy 3 havonta új gyógyszer, mert jelenleg ez van. Kilyukadhat oda a dolog, hogy esetleg ki kell venni a méhemet? 2011-ben már volt konizációs műtétem is HPV miatt és úgy vagyok vele, hogy nem szeretném kísérteni a sorsom. Ha nagyon problémás a dolog, azt mondanám inkább műtsenek, minthogy ne adj' Isten ez okozza a vesztemet. Van egy nagyon szép, egészséges kisfiam, szeretném felnevelni, de már most eléggé kezdek aggódni.( A császár szövődményei még többek között, összenövés, hematológiára vissza kell mennem vérzékenység miatti részletes kivizsgálásra és még vannak apróbb dolgok)

2016. febr. 13. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A klinika tesz ronccsá a beavatkozásaival és a mérgeikkel . Érdemes természetes módszereket keresni és felhagyni a vegyszerek tabletták bevételével .
2016. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A császár miatt problémák lehetnek. Menj orvoshoz, adnak rá kezelést. Nekem is voltak gondjaim a császárból kifolyólag, de rendeződtek.
2016. febr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!