Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikortol ved a fogamzasgatlo...

Mikortol ved a fogamzasgatlo ha nem verzeskor kezdtem el szedni?

Figyelt kérdés

Azt hittem hogy megjott es elkezdtem szedni valoszinuleg rosszkor de az is meglehet hogy az volt a "verzesem". (Inkabb csak barnaztam)

Tehat bevettem eletem elso fogamzasgatlojat. egy honapig gumit hasznaltunk. Most mulik el az elso fogamzasgatlo altal elohozott verzesem (megvonasosnak hivjak ha jol tudom de nem biztos) es most nem tudom hogy elhagyhatjuk mar a gumit vagy meg ne? A masodik level 2. Gyogyszerenel tartok!



2016. febr. 27. 20:01
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzatenni hogy ha a gumit elhagynank akkor megszakitasosan vedekeznenk a tabletta mellett mert eleg paras vagyok szoval jobbnak tartom ezt mint egy abortuszt
2016. febr. 27. 20:06
 2/21 anonim ***** válasza:
Már védett vagy.
2016. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De igy is hogy rosszkor? Van aki azt mondta 3 honapot varjam meg
2016. febr. 27. 20:15
 4/21 anonim ***** válasza:
1 levél után akkor is véd, ha nem menzeszkor kezdted el.
2016. febr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

7 nap. Legalábbis az amit én szedtem úgy volt de le van írva a betegtájékoztatóban.

Úgyhogy régóta védett vagy, nem kell az óvszer.

2016. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
* ja és ha menzesz első napjától kezded szedni akkor pedig azonnal véd. Így is csak pár nap kell nem 3 levél..
2016. febr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Már védett vagy, nem kell a gumi. Viszont a megszakítás teljesen hülyeség mellette, mert a tabletta pont arra való, hogy a barátod belédspriccelhessen. Hülyeség még a megszakítást is alkalmazni, hiszen az amúgy sem ér sokat, mert attól ugyanúgy terhes lehetnél, ha nem szednéd a gyógyszert. Tehát nem leszel tőle jobban védett. Én több mint egy éve szedek gyógyszert, és barátom mindig belém élvez, sose volt gond. Volt, hogy egy nap négyszer is. 😁 Szóval élvezd ki a gyógyszer nyújtotta lehetőségeket, ne parázz! 😉 19L
2016. febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy lehetne csak valamiert megis felek hogy meg nem vagyok vedett, nagyon sokatok irja hogy igen de volt ismeros aki elterelt ezzel a 3 honappal. A megszakitast pedig azert mondom mert szamomra eleg kellemetlen lenne. :D nem tudom ezek csak az en hulyesegeim,paranoiaim
2016. febr. 28. 02:36
 9/21 anonim ***** válasza:
Pedig nem kellemetlen, iszonyat jó érzés, amikor benned lüktet a párod. 😉 Na meg a pasinak is nyilván jobb, hogy amikor már majdnem elmegy, nem azzal kell kínlódnia, hogy kihúzza és időben megtalálja a zsepit. 😝 Aki pedig rendesen szedi, ugyanabban az időpontban, és nem hagy ki a 21 szemből egyet sem, az egy hónap múlva már tuti védett.
2016. febr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Ezt a megszakitast atgondolom meg csak en ockodom az ilyenektol. A fogamzasgatlo nekem csak egy biztos vedelem azert akartam szedni.


Igen am viszont en rosszkor kezdtem el szedni a tablettat, 110000000% h egy honap utan vedett vagyok??

2016. febr. 28. 08:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!