Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Colpo Cleaner 4 éve tartó...

Colpo Cleaner 4 éve tartó hüvelyfertőzésre jó lehet?

Figyelt kérdés

4 éve jelen van egy fertőzésem a doki is felírt egy csomó gyógyszert,eleinte még hatottak 2 éve már semmi nem hat múltkor már nem írt fel semmit csak vmi gyenge gyógyszert,mert hogy nagyon sűrűn nem tömhetem magamba az erős gyógyszereket,mert kikészítem a májam.


Folyásom zöldes sárgás és sok,időnként darabos.Viszketni nem viszket csak mensi vége után 2-3 napig,utána a viszketés elmúlik. De a folyás jelen van. Időnként nagyon büdös szokott lenni pár napig,de aztán a büdösség is eltűnik.


Kértem kitenyésztést,de a doki nem csinált,mondván kevert fertőzésem van ad gyógyszert krémet és csókolom.


Hüvelykúpot nem írt fel,hol ott kértem. De ő nem,mert szűz vagyok,tampont nem használok.

De mondtam,hogy tessék felírni megpróbálom felrakni.Tettem már fel Canesten kombit egyszer azt is sikerült felnyomni.


Sok mindent kipróbáltam immunerősítés,ülőfürdők (teafaolajban,graphefruitmag cseppes), hüvelyflóra helyre állítók. Sok joghurt evése. Cukrot elhagytam Norbis cukrot használok.

Bugyikat normál pamutra cseréltem,de ugyan úgy jelen volt úgyhogy vissza tértem a tangára. Akkor 2 havonta az összes bugyimat kidobom és újakat veszek, meg eleve külön mosom anyumék ruháitól.

Mondták a tisztasági betét is kiválthat folyást,azt is hanyagoltam egy időre,de ugyan úgy folytam semmi változás.


Nem tudom mennyire fontos,ujjazni szoktam magamat,de tiszta kézzel természetesen. De ez ritka inkább a csiklómat izgatom,azért írom,hogy az sem lehet,hogy saját magamnak okoztam ezt a fertőzést.


Már egy ideje szemezgetek ezzel a Colpo Cleanerrel,igazából már veszteni valóm nincsen,csak véleményeket szeretnék kérni.


2016. febr. 28. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:
35%

Akkor most fogd magad és menj el egy std centrumba vagy a bőr- és nemibeteg gondozóba, és csináltass tenyésztést! A hülye dokid meg panaszold bw a betegjogi képviselőnél!


És ne használd a colpo cleanert, mert csak azt éred el vele, hogy időlegesen csökkenni fognak a tünetek, utána meg kismedence- és petefészek gyulladás leaz a vége, mert belökdöaöd a bacikat mélyebbre!

2016. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!