Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzi előtt 5-6 nappal barnás...

Menzi előtt 5-6 nappal barnás vizes folyás mitől lehet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

tegnap együtt voltunk a párommal hosszu idő után először(3 hét után kb),viszont a páromnak egy kicsit vérzett..ugyhogy pár perc után inkább abbahagytuk és nem folytattuk(gumi nélkül),tehát nem ment el...banrás-pirosas folyásom volt utána mindjárt..inkább barnás picit világosabb talán..azthittem h ez még tőle van,mert utána voltunk zuhanyozni,de gondoltam,h ez még tőle lehet...de ezután kb fél nappal megint van ilyen banás vizes folyásom egy kevés..21. napon vagyok..25-26 napra szokott megjönni de nálam ez változo..lehet,hogy esetleg ettől hamarább fog megjönni?vagy mit jelenthet ez?ezek után terhes nem hiszem,hogy lehetnék..


előre is köszi a válaszokat!


2010. ápr. 4. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt a barnás folyást sok minden okozhatja. Velem is előfordult egyszer-kétszer, az orvosom az mondta, hogy az alacsony hormontartalmú fogamzásgátlók esetében előfordul, főleg ha az egy hét szünet után kezded el szedni újra. Ha gyógyszert szedsz, akkor nem lehet, hogy véletlenül kimaradt 1 szem?Vagy kihánytad, stb.?

Ha nem szedsz gyógyszert akkor hormonzavar is felléphetett, vagy picit sérülékenyebb a hüvelyfalad, és felsértette a párod. Ha ezek közül valamelyik volt, akkor nincs baj. Ha többször is előfordult vagy elő fog, akkor viszont ajánlom a nőgyógyászt, mert a barnás-véres folyás(főleg közösülés után) a méhszájseb egyik tünete. Ettől sem kell megijedni, ez nem betegség, csak egy hámelváltozás, az orvos hamar, korszerűen ás fájdalommentesen kezeli.

2010. ápr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy hamarabb fogsz menstruálni ebben a hónapban.Ez a csajoknál változó,sok minden hatással van rá. Előző voltam ( Ez kimaradt.)
2010. ápr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem szedek tablettát,viszont az lehet h felsértett a párom,na de attol miért lenne ma csak barna folyásom és nem véres?:S


lehet,hogy hamarább fog megjonni,de akkor már egy kicsit véres lenne sztem:Snem tudom mi lehet a baj:S


mindenesetre koszi a választ

2010. ápr. 4. 17:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Az azért barna, mert alvadt vér,és a mennyisége is kevesebb. Szerintem ne aggódj, hormonproblémák bármikor előfordulhatnak! Ha tovább is fennállna a probléma, akkor keress fel nőgyógyászt. Egyébként hány éves vagy?
2010. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
17 vagyok,de még most is van egy kevés..már két napja:S..igazából azon aggódok,hogy lehetek-e terhes:S:S..de nem valószínű..attól is lehetne ilyen folyásom?
2010. ápr. 5. 19:50
 6/10 anonim ***** válasza:

A terhesség LEGELSŐ jele, ha nem jön meg a menstruációd. Nem a pecsételő vérzés. Természetesen az is előfordul, de nem az a konkrét jele. Ha meg szeretnéd nyugtatni magad, vegyél egy tesztet drogériában vagy gyógyszertárban. És ne izgulj,ne stresszelj, attól is késhet napokat!

Nem szeretnél fogamzásgátlót szedni valamikor? Nem elsősorban a szex miatt, de az ilyen hormonzavaros pecsételést, és a mensidet is helyretenné. :) Léteznek manapság olcsó, és megbízható gyógyszerek.

2010. ápr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de igen,viszont azt hallottam,hogy mindenkinek más a jo..valaki meghizik tőle,hiába szedi pl a drágábbat:S
2010. ápr. 6. 14:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, meg kell próbálni. Sokan vannak vele úgy, h elkezdenek szedni egyet, és fáj tőle a fejük,meghíznak, stb. Akkor úgyis másikat ír fel a doki. De a vérképed alapján úgyis a neked megfelelőt választja ki. Szerintem ne félj tőle, próbáld ki, ha nem jön be, akkor abbahagyod. Ezek a legjobbak, de drágábbak: Yadine, Yasminelle, Lindynette,Milligest, Mercilon, Novynette. Én Lindynettet szedek. Alacsony a hormontartalmuk is. Kérdezz még ha szeretnél valamit, válaszolok szívesen :)
2010. ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nagyon köszi:)aranyos vagy:)

hat hamarosan vmit elszeretnék kezdeni,anyummal viszont nem tul jo a kapcsolatom,inkább a nagyimamámmal,ugyhogy szerintem várok a születésnapomig és vmit elkezek szedni..:)

2010. ápr. 6. 22:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2010. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!