Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogyókúrás tea + fog. Gátló....

Fogyókúrás tea + fog. Gátló. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nyáron szeretnék egy fogyókúrát tartani a Natúr Varázs teával. Kb 6-8 kg-tól akarok megszabadulni. Akkor már 8. hónapja fogom szedni a Dienille alacsony hormontartalmú fogamzásgátlót. Mivel a tea eléggé felgyorsítja az emésztést, a gyógyszer nem biztos, hogy mindig hatni fog, ezért a párommal megbeszéltem, hogy használni fogunk óvszert is. A gyógyszer szedést erre a kis időre (max 2-3 hónap) nem szeretném abbahagyni, mert az

szerintem csak ártana a szervezetemnek.

A testmozgást már most elkezdtem.

Van még valami, amire oda kell figyelni?

Ötleteket, tapasztalatokat, tanácsokat várok!Köszi!


2010. ápr. 6. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen,nekem eszembe jutott még amire nagyon vigyázz: Ha elkezded inni ezt a teát mondjuk 20. án,akkor már 13.-ától használjatok óvszert,mert a spermiumok ritka esetben egy hétig is eléldegélnek benned,de minimum 2-3 napig. Ha a 20.án bevett gyóygszered nem szívódik fel akkor gond lehet az előző napok szexuális együttlétjeiből is.

Tesómnak így sikerült be egy gyerek,csak ő megfázásra szedett gyógyszert,hiába használtak óvszert mert előtte együtt voltak pár nappal.

2010. ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!