Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár hónapja vettem észre hogy...

Kelemen Bettina0077 kérdése:

Pár hónapja vettem észre hogy a nemi szervemből ami folyik tejfehér válafék az erőssen büdös mitől lehet? Hogyan szüntethetem meg?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz erről beszélnem de hozzátok fordulok! Szoval pár hónapja vettem észre hogy a nemi szervemből ami folyik tejfehér válafék az erőssen büdös és ezt én magam is érzem magamon, az intim mosakodó nem váltbe nőgyógyásznál pedig még életemben nem voltam és nem is szeretnék menni. Szóval mit tehetek a kellemetlen szagok ellen?

2016. máj. 8. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ragassz oda egy illatosító fácskát. Bocsánat a hülye válaszomért, de az is baromság, hogy nőgyógyászhoz nem akarsz menni.


A nőgyógyász biztos, hogy tud okosabbat mondani, mint amit itt mondana bárki. Lát elég p***it naponta, egyáltalán nincs mitől szégyenkezned. Ha meg akarsz gyógyulni, nőgyógyászhoz kell menned.

2016. máj. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Mire vársz két hónapja?

Miért szarsz elmenni orvoshoz, aki tudna segíteni?

2016. máj. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok és arra vártam hogy talán elmúlik magától de sajnos nem múlt el
2016. máj. 8. 21:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csak simán fehérfolyás?
2016. máj. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen fertőzésed van az biztos. Magától nem fog elmúlni. Vegyél erőt magadon, és menj el a nőgyógyászatra. Kellemetlen lehet neked és a környezetednek is.
2016. máj. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És érdemes lenne egy rákszűrést is csinálni ennyi idősen. Évente ismételni kell.
2016. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget elfogok menni a nőgyógyászhoz!
2016. máj. 9. 05:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!