Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már nem bírom! Miért nem...

Már nem bírom! Miért nem múlik el a hüvelygomba?

Figyelt kérdés
Már 2 éve szenvedek. 15 éves vagyok, nemi életet nem élek. Tüneteim: viszketés és ami a legzavaróbb, a fehér folyás. Ha csak folyna, elélnék vele, de olyan kellemetlen szaga van, hogy néha már szégyelem. Végeztem kétszer canesten combi hüvelytabletta+krém+antibiotikum kezelést ( először a nőgyógyász írta fel, másodszor meg megismételtem, mert nem éreztem jobban magam), de ez se gyógyitott ki belőle. Akkor kipróbáltam az Idelyn hüvelytablettát és utánna 1-2 hétig nem is volt semmi panaszom. De most megint előjött és már kiborít. Kérlek szépen segítsetek, mert nagyon szorongok e probléma miatt.

2016. máj. 13. 01:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindazokat, akik veled azonos wc-t, furdoszobat, torolkozot (akar keztorlot is) hasznalnak, zavard el a nogyogyaszhoz, ott megemlitve a fiutagokat is, a baratno/barat/szeretoket is kezelve talan kozelebb jutsz a gyogyulashoz. Szinten, soha ne ulj le wc-re a suliban (es mashol sem), uszodaban ne ulj le a padra/medence szelere stb.

Szerintem siman visszafertozodsz valakitol.

2016. máj. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem gomba, hanem bakteriális. Én ettől szenvedek, most is szájon át kaptam gyógyszert. Mindenképpen keress fel dokit.
2016. máj. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg érdemes lenne megnézetni a vércukor szintedet, az okozhat még gombát, amit nem lehet kikezelni rendesen. Másik megoldás a rózsaméz, amit a gyógyszertárban lehet kapni pár száz ft-ért, általában szájpenészre írják fel a babáknak, de szokták használni hüvelygombára is. Én a helyedben ezt minden este használnál fürdés után, amíg nem vizsgáltatod ki magadat rendesen.
2016. máj. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Párod ki lett kezelve...?
2016. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy immunerősítés sem árt mellé pl grapefruitcsepp, nekem akkor jött elő többször amikor beteg voltam sokáig. Háziorvos ajánlotta és azóta évente csinálok egy kúrát, nem tért vissza.

Hüvelyflóra helyreállítás sem árt és kezelni azokat akikkel használsz közös wc-t, mosdót, lehet valaki a családból nem mos kezet rendszeresen és pl a kilincsen is ott lehet a baci. Valamint cukorszintet nézni, inzulint is akár, mert IR vagy diabétesz miatt lehet nehezen kimászni belőle.

2016. máj. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Nekem 7 éve van ez, csak hüvelygyulladással. A dokitól csak rosszabb lesz. Gombára nekem a Betadine hüvelykúp jó szokott lenni, de utána kell valami visszaállító kúp is. Ha gondolod próbáld ki. Immunrendszered erősítsd. A grapefruit csepp nekem semmit sem ért. Ami nekem használt a Béres csepp és a fillzen bio c-vitamin, illetve a Propolisz cseppek (ez alkoholos, gyógyszer mellett ne). Próbálj lelkileg is erősíteni magadon, meditáció stb., ez a legnehezebb része az egésznek. Cukorból keveset, és hagymából rengeteget!! Sikeres gyógyulást és kitartást kívánok!
2016. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!