Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandóan visszatérő felfázás,...

Állandóan visszatérő felfázás, antibiotikum szedés, konkrétan havonta. Itt a gyógynövények már semmit sem érnek. Tapasztalatok, megoldások? Bármi ami segít? 22/L

Figyelt kérdés

Folyamatosan visszatérő felfázásom van, de nem évente néhányszor, hanem konkrétan havonta, véres pisivel meg minden... elmegyek orvoshoz felírja 63. antibiotikumot amit amíg szedek addig jó aztán pár hét múlva megint visszajön. Muszáj beszednem, próbálkoztam már mindenféle gyógyteával, kamilla, tőzegáfonya, medveszőlő, ezeket együtt, kapszulával kiegészítve, fokhagymát zabálva közbe nyersen, és annyit értem el vele hogy két nap múlva négykézláb másztam az antibiotikumér az orvoshoz... Mit kéne tennem? Ez már örökre így lesz, van erre egyáltalán megoldás?

Egyébként pisi vizsgálatnál meg azt mondták hogy nincs baktérium a vizeletemben... akkor mégis mitől kaparom a falat a fájdalomtól és pisilek véreset? Hihetetlen :(((



2016. máj. 20. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Élsz rendszeres nemi életet? Ha igen, az együttlétek sajnos okozhatnak ilyet, "nászutas betegségnek" hívják.
2016. máj. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 senga222 válasza:
100%

Tudom régi a kérdés de hàtha...

Mi lett végül á dologból ?Nekem is pont ez a problémám

2020. nov. 15. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azóta is vannak problémáim, viszont két évente jön elő egyszer kb, és ki tudom kúrálni.

Amint megérzem az első jelet már felismerem, és a következőt szoktam legalább 10 napig csinálni:

Urzinol tabletta napi háromszor 2 db, reggel délben és este. Reggel miután bevettem 3 órával később beveszek két tőzegáfonya tablettát, majd ugyanígy az ebéd idei Urzinol után is 3 órával 2 db tőzegáfonya tabi. Gyógyszertárba sokféle van, mindig olyat veszek aminek magas a tőzegáfonyatartalma. Igen ez napi 10 bogyó, de mivel gyógynövény a nagy dózis nem ártalmas, sőt...

Az első napokban literes kancsóba főzök tőzegáfonya teát kamilla teával, így kombóban, és jó melegen húzóra iszom, minél többet pisiljek, ne tudjon megtapadni a baci. Csalánteát is szoktam vagy bármilyen gyógynövényt ami épp van. Ezt annyiszor amennyiszer csak bírom.


A világ összes antibiotikumán túl vagyok, egykét hónap után mindig visszakaptam a felfázást, illetve soha nem éreztem h igazán elmúlt volna.


A háziorvosom mondta, hogy a tőzegáfonya fontos, mert nem engedi megtapadni a bacikat a hugyhólyag falán, amitől később kiújul az egész, illetve az Urzinol az medveszőlőből van, ami egy nagyon erős gyógynövény és nagyon hatékony a felfázásra. Egy évben kétszer háromszor ajánlott csak a kúráját végig szedni. Van belőle tea is de az annyira erős és keserű hogy nem bírta a gyomrom.


Lányok én azt ajánlom amit magamnak is, mindig legyen nálatok Urzinol, és amint megérzitek szedjétek is rá, illetve fontos hogy legalább egy hétig végigszedjétek mert különben nem biztos h hosszú ideig hatásos.

Lassabban fejti ki a hatását mint az antibiotikum de sokkal tartósabb és szerintem igazi segítség.


Egy barátnőm ajánlotta, és addig havonta felfáztam, utána pedig legközelebb két év múlva hogy ezt végig csináltam, majd utána másfél évre megint... Én már nem hiszek az anibitoikumokban, csak az Urzinol meg a tőzegáfonya... Külön külön nem sokat érnek, de így együtt 7-10 napig orrba szájba rengeteg gyógyteával nagyon hatásos.


Remélem másnak is segítség lesz így ez a kúra.

2020. dec. 4. 19:13
 4/6 senga222 válasza:

Örülök hogy jobb lett neked és hogy azért sikerül kordában tartanod .

Köszönöm szépen á válaszodat ,sokat segítettél en is megpróbálom.

2020. dec. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Sziasztok! Én is ezen megyek végig azzal a kis plusz dologgal, hogy nekem sikerült egyszer meghatározni a baktériumot, de már én is több antibiotikum kúrán estem át, és mindig visszajön, de csak most vettem észre, mióta beteg naplót vezetek, hogy szinte napra pontosan havonta ismétlődik. Én is ki tervezem próbálni ezt a 10 napos kúrát.

Legutolsó válaszoló, neked hogyan vált be?

2022. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia urologia korház teljes körű ivizsgállás
2023. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!