Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalt már valaki hasonlót...

Tapasztalt már valaki hasonlót fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés

Előző héten szombaton (05. 14.) fogyott el a tabletta (Symicia) és ahogy szokott, csütörtökön meg is jött reggel (05. 19.). Ugye most vasárnap (05. 22.) kezdtem újra, szokás szerint. Mindig hétfő szokott lenni az utolsó nap, el is múlt tegnap, ma viszont elmentem wc-re 2 körül, és bepánikoltam, mert újra megjött,élénkpirosan, mint első nap szokott! Azonos időben vettem be pedig a tablettákat, semmi nem volt, ami zavarta volna a dolgokat, kivéve talán hogy sok stressz ért mostanság. Most estére már csak barnás enyhe folyásszerű van, de ezen kívül semmi bajom. Sosem volt még ilyen ezelőtt, megijedtem. 1 éve szedem a Symiciát. Mi történhetett, normális ez? Szükséges lenne orvost felkeresni?

18/L



2016. máj. 24. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmi bajod, bogyó mellett nagy ritkán előfordul. Nem olvastad a betegtájékoztatót? Abban is benne van, hogy néha lehet pecsételő vérzés, de gyógyszert csak akkor kell váltani, ha ez nagyon gyakori. Évente egyszer egy nap vérzés még nem gond, ezzel felesleges dokihoz menni. Majd látod, hogy egy milyen erős és hány napig tart, folytatódik-e, utána érdemes mérlegelni. Nekem másfél év alatt egyszer volt egy nap pecsételés, de nem mentem vele dokihoz, mert azóta se volt semmi. Ha ez havonta előfordulna, akkor kellene dokihoz menni.

19L

2016. máj. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!