Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellbimbó bőre alatt fehér...

Mellbimbó bőre alatt fehér valami, olyan mint ha zsírmirigy lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tapasztalt már valaki olyat, hogy magán a bimbón van olyan mint a montgomery mirigyben? Nem a végén inkább az oldalán meg a tetején. Olyan mintha a bimbó bőre alatt zsírmirigy lenne. Egyszer megpróbáltam kinyoni és ki is jött. Mi lehet ez?



2016. máj. 26. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen. Ha megnyomom jön kis fehér "kukac" belőle. Szerintem semmi különös, ott is felgyűlhet a zsír, meg arra is tippelek, hogy ez a kis zsíros cucc zárja el ott a csatornákat, hogy ne másszon be semmi baci. Amúgy pont ezért nem is szoktam nyomkodni nagyon, de még sose gyulladt be! Szóval nem olyan, mint egy pattanás vagy ilyesmi.


Ne foglalkozz vele, tuti nem káros. Nekem ezer éve ott vannak.

2016. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neked is, rajta van magán a bimbón? Mert a bimbó udvaron amik vannak azok tudom, hogy montgomery mirigyeknek nevezik, meg volt olyan, hogy a végén volt ilyen fehér izé de ezen meglepődtem. Ez inkább ahogy írtam is a bimbó oldalán meg a tetején van, kb félúton a vége meg az eleje között. Remélem érthető volt :D
2016. máj. 26. 10:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Hááát nem tudom, valóban, nekem inkább a bimbóudvaron vannak, de nem hiszem, hogy magán a bimbón gondot okozna hasonló. De ha nagyon zavar és megnyugtat mutasd meg dokinak.


Nekem pl. tejmirigy van a hónaljamban, szóval ilyen apró anatómiai furcsaságok simán előfordulhatnak, de a nagy részük egyáltalán nem veszélyes.


Nem hiszem, hogy amit írtál gáz lenne.

2016. máj. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor ami neked van az montgomery mirigy, az mindenkinek van :) Ilyenről viszont még nem hallottam, az is lehet ám, hogy régóta ott van csak eddig nem tűnt fel. Jó lenne ha írna valaki akinek még van ilyen :(
2016. máj. 27. 10:52
 5/5 anonim válasza:
Szia! Ezer éves a kérdés... De neked mi lett végülis? Nekem is ugyanez a gondom.
2023. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!