Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett megjött?

Fogamzásgátló mellett megjött?

Figyelt kérdés

Fél éve szedem a fogamzásgátlót. Mindig ugyan abban az időpontban addig semmi bajom nem volt. De ma láttam reggel, hogy egy kicsi vér kifolyt. Még 4 szem van a tablettából. Eddig mindig időben jött meg. Nem tudom most mi lehet a baj. A következő három hétben esélyem sincs eljutni dokihoz, telefonon meg nem ad segítséget (mert azért nem fizetek). Épp vizsgaidőszak van. Lehet hogy a stressz miatt van ez?


Illetve, sok idő után együtt voltam a barátommal, de óvszert is használtunk. 0 az esélye hogy terhes legyek, de lehet hogy bezavart hormonálisan? Nem tudom, nem akarok hülyeségeket mondani, ezért kérdezlek titeket.

Kösszi a válaszokat



2016. máj. 26. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Néha lehet pecsételő vérzés a gyógyszer szedése közben, ha nagy ritkán fordul csak elő, akkor semmi probléma (nekem másfél év alatt egy napig volt barnázás, ami még elfogadható). Viszont ha gyakrabban előfordul, az azt jelenti, hogy a gyógyszer már nem megfelelő a szervezetednek, és újra kell váltani. Ha csak 1-2 napig tart, akkor semmi probléma, dokihoz se kell menni, viszont ha többször előfordul, érdemes váltani. Majd látod. :)

19L

2016. máj. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
annyit még hozzáteszek, hogy nem volt hasmenésem, hányingerem, kicsit náthás vagyok ha ez számít de az orrfolyáson kívül semmi. Heti 2-3x járok edzeni de azt se most kezdtem hanem hónapokkal ezelőtt. Az étrendem se változott. Csak arra tudok gondolni, hogy jönnek a vizsgák én meg idegbeteg vagyok. De úgy tudom, hogy tabletta mellett akkor is pontosan kellene megjönnie. Remélem csak rosszul tudom.
2016. máj. 26. 11:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja azt kihagytam, hogy terhes biztosan nem lehetsz, ha mindig pontosan szeded, és nem volt hányás, hasmenés, antibiotikum kúra vagy más csökkentő hatású dolog mostanában. Szóval semmi gond. :)
2016. máj. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sikerült egyszerre írnunk. :D Így tuti kizárható a terhesség. A nátha nem befolyásolja, de szerintem a vizsgák sem, hiszen a gyógyszer szabályozza a hormonokst. Mondom, nagy ritkán normális.
2016. máj. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!