Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami baja lehet a mellbimbóm...

Valami baja lehet a mellbimbómnak?

Figyelt kérdés
Ahol van a bimbó, az mellett vannak kisebb pöttyök, (képek alapján szerintem mindenkinek) és egyszer elkezdtem őket nyomogatni. Olyan, mint ha pattanás lenne, mert kijön belőle olyan fehéres színű"valami", es 12-16 óra múlva pedig kicsit beduzzadt a helye. Ez valami betegség lehet, vagy természetes dolog? (14 éves vagyok, ha a mellméret is fontos: 85-90B-C)

2016. máj. 28. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát egy igen, ilyen kis pöttyök lehetnek ott mindenkinek vagyis előfordul, viszont az hogy begyulladt telejesen érthető, főleg úgy hogy még nyomkodtad is, azt nem lett volna szabad nyomkodni, főleg nem ott, amúgy szeintem azon kivül, hogy kicsit begyulladt megduzzadt, semmi bajod nem lesz tőle majd elmúlik
2016. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azok módosult faggyúmirigyek, amiben faggyú van:)
2016. máj. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ez, ne nyomogasd, mindenkinek ilyen többé-kevésbbé
2016. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenkinek van ilyen.
2016. máj. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!