Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ettol lehet bajom?

Ettol lehet bajom?

Figyelt kérdés

Tegnap a parommal egyutt voltunk, de belekapott a makkjaba es verzett, de ezt csak kesobb vette eszre, igy belul en is veres lettem. Tettem fel tampont, felszivta, utana le is zuhanyoztunk, de nem celzottan kimostam magam, csak lezuhanyoztam. Kimosni most mostam ki magam, tamponnal szaladgalok, picit veres, bar nem tudom, hogy ez meg a parom vere, vagy engem is felsertett e.

Ebbol lehet valami egeszsegugyi problemam? Kicsit megijedtem ezektol a fertozodeses dolgoktol.. :/

18/L



2016. jún. 8. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kellett tampont feltenni? Ennyire kevés vérzésre felesleges, plusz az még inkább problémát okozhat, mert így nem folyik ki egyből a vér, hanem pang a hüvelyeben. A hüvelyfaladat nem sértette fel az alig megtelt tampon kihúzása? Én tuti csak betét lét tettem volna be. Amúgy ha nagyon félsz, menj el dokihoz, és beszélj vele. Éppen okozhat problémát, de mivel sose volt ilyenben részem, nem tudom.

19L

2016. jún. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

rovid ideig volt tampon, egy 20-30 percre.

csak megijedtem most igy belegondolva,hogy nem e fertozes lesz az idegen vertol.

koszonom szepen a valaszod,ment a zold kez! :)

2016. jún. 8. 17:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont amiatt mondom én, hogy esélyesebb a fertőzés veszélye, mert a tampon nem teljesen telt meg, így felsérthette a hüvelyfaladat. Reméljük, nincs gond. :/
2016. jún. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ha gond van mikor derul ki es hogy?

mennyire lenne komoly?

nem tudom, hogy felserthette e, a menzeszem vegen is ennyire telik meg a tampon, tehat hasonloan volt nedves/szaraz most is.

koszonom szepen a valaszt! :)

2016. jún. 8. 21:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, és velem meg sose volt ilyen, így fogalmam nincs. :(
2016. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyenlore nem vettem magamon eszre semmi furcsat, ugy nez ki nem lett baj. :)
2016. jún. 12. 03:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!