Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Missed ab után 8 hete nem...

Missed ab után 8 hete nem jött meg a mensesem..2 nap múlva fogad a doki, de addig is kíváncsi vagyok, akinek volt hasonló, miért történt?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk már babát, de félek, hogy a missed ab miatt történt valami a szervezetemben, ami miatt azóta nem menstruálok. Remélem kiderül hamar...

2016. jún. 14. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg,semmi baj!

Nekem is 8 hét után jött meg.

2016. jún. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Holnap már a 9. hét lesz...és még mindig semmi jele... most már nagyon kíváncsi vagyok, h mi van.... délután megyek a dokihoz....remélem utána okosabb leszek!
2016. jún. 16. 10:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Hááát...uh-val megvizsgált, azt mondta, nem érti, hogy miért nem jön meg...szép vastag a méhnyálkahártya... kaptam Norcolutot, azt kell most szednem 3x1-et 5 napig. Utána elvileg 2-3 nap múlva meg fog jönni. Ha mégsem jönne meg, akkor vérvételre, hormonvizsgálatra kell majd menni....de remélem nem jutok el idáig. Még talán sosem vártam így, hogy megjöjjön! ;)
2016. jún. 16. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2016. jún. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyelőre szedem a Norcolutot, aztán várok.... kíváncsi vagyok...megírom majd, h segített -e...
2016. jún. 19. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!