Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem múlik el a menszeszem?

Miért nem múlik el a menszeszem?

Figyelt kérdés
3 hónappal ezelött felirt az orvos fogamzásgátlót mer elötte 3 hónapig nem jött meg és azóta folyamatosan menstruálok hol gyengén hol erösen volt hogy 1- 2 napra elmult de aztán megint és már nagyon idegesit hogy nem mulik el a tablettát már nem szedem tuti az zavart be
2016. jún. 15. 01:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Azonnal menj vissza a nőgyógyászhoz
2016. jún. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azonnal orvos! 3 honap nagyon nagyon sok ido es el is verezhetsz.
2016. jún. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En is azt javaslom mint az elottem hozzaszolok. Annyi jo tanacs meg a tovabbiakra ha esetleg maradsz a gyogyszernel, hogy azert ez nem jatek, nem lehet csak ugy a hasadra csapni es masnaptol abbahagyni a szedeset mert az komoly kovetkezmenyekkel jar.
2016. jún. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1 hónap mire időpontot kapok magánnál is egy hét ha nem több
2016. jún. 15. 12:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Allando,el nem mulo verzessel soron kivul kapsz idopontot.
2016. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezer dolog.lehet. Elkepzelhető, hogy.csak a gyógyszer kavart be, de sajnos nagyon súlyos dolgok is állhatnak a háttérben. Én fiatal létemre már többször is jártam úgy, hogy hónapokig meg volt a menszeszem. Kétszer küretet is csinált az orvosom, mert félő volt, hogy rák áll a háttérben. Ez nem játék, nem szabad várni vele. Hívd fel az orvosod, mondd el, hogy mi a baj és fogadni fog hamarabb. Amikor nekem ilyen problémám volt és hívtam, akkor volt olyan alkalom, hogy mondta, hogy aznap menjek be hozzá, amint tudok, neki mindegy, hogy mikor, mert ügyeletben van, de látni akar.

Remélem semmi komoly nincs a háttérben, de ne halogasd az orvos felkeresését!

2016. jún. 16. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia! elmentel orvoshoz ? ha igen mit mondott?
2016. jún. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szia nem mentem már lassan egy hete nem vérzek hál istennek nem akartam hogy eü kaparást csináljanak
2016. júl. 8. 03:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!