Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet felvenni rövidnadrágot...

Lehet felvenni rövidnadrágot ha megjött?

Figyelt kérdés
Hamarosan itt a nyári nagy meleg, viszont nekem is meg fog jönni valószínűleg 1 héten belül.(meg ugye alapból egész nyáron meleg van, és máskor is lesz még mensi) Lehet hogy hülye kérdés, de attól félek átáznék, melléfolyna vagy valami. Ti hogy szoktátok ezt megoldani nyáron? Farmer rövidnadrágra gondoltam.(Tampont még nem használok) 13/L

2016. jún. 16. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet. Azért normál esetben nem úgy jön a vér, mintha dézsából öntenék, felfogja azt a betét is. :) Nyugodtan vegyél fel rövid nadrágot.
2016. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond, csak megfelelő időközönként legyen ellenőrizve/cserélve a betét. Leginkább akkor van veszély, amikor még nem jött meg s nincs betét sem, egyeseknek hirtelen is jön meg (nekem általában nagyon lagymatagon, van időm reagálni, de volt kivétel). Amikor már ott a betét, erős, löketszerű vérzés vagy hosszú idő kell hozzá, hogy jogos legyen az aggodalom. De akkor a hosszúnadrág sem segít, ami azt illeti.
2016. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fel szoktam venni rövidgatyát, bár én tampont használok, az garantáltan felfogja. Nekem kényelmesebb így, mint pelenkában mászkálni a negyven fokban, és közben tocsogni lent a vérben.

19L

2016. jún. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

PErsze, de én alap, hogy tamponozok, főleg nyáron.

Elég volt a tíz évnyi bomlás meg vérben tocsogás, főleg nyáron. Pfuj, a tp. ezerszer higiénikusabb (éjjel meg mindegy).

2016. jún. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

amugy én is szeretnék majd tampont használni, csak még kicsit tartok tőle. majd jövő nyáron :D (még az is lehet hogy ha nagyon elegem lesz, akkor még idén megpróbálkozom vele:D)

2016. jún. 20. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!