Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mensim egy honapja késik,...

A mensim egy honapja késik, erre most egy hete kb. Barna folyásom van. Ez most a mensi helyett van. , vagy mensi előtt? És el kell mennem orvoshoz?

Figyelt kérdés

2016. jún. 22. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy?Miota menstrualsz?Normalis teljesen,van ilyen neha.De ha meg tenyleg csak egy eve van meg kb akkor sem kell aggodnod,ez az alvadt ver,ezutan fog jonni a menszi:)nekem meg anno volt olyan hogy barnafolyas aztan feketesebb egy par napig es ennyi,utana semmi ver.

17/L

2016. jún. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.:)még csak pár hónapja van meg, csak alapból amióta Megjött, elhatároztam hogy többet nem megyek strandra, most, hogy rávettem magam, a méhem eldöntötte, hogy csak azért sem.xd
2016. jún. 22. 23:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a barna folyás most a mensi. Normális, még fiatal vagy, be se állt. Nyugi. :)

19L

2016. jún. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ez így.
2016. jún. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)
2016. jún. 23. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!