Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten krém hány nap múlva...

Canesten krém hány nap múlva mulassza el az égő érzést?

Figyelt kérdés
Hétfőn vettem Canesten kombit, már jobb, de mikor pisilés után törlöm meg mikor bekenem a krémmel akkor még ég.

2016. jún. 23. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A krém önmagában nem segít, kell valamilyen kúp is, hisz belülről kell elmulasztania a gondot, a krém csak enyíti addig a tüneteket amíg a kúp meggyógyít. Már ha gomba és nem kevert vagy fertőzés (a tünetek lehetnek nagyon hasonlóak, sima égő érzés bármi lehet) amit célszerű nőgyógyásszal megnézetni.
2016. jún. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kúpot már elhasználtam, nőgyógyász mondta ezt használjam, mert kismama vagyok
2016. jún. 23. 11:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt tenyészet?

Mert ezek szerint nem mulasztotta el.

2016. jún. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem volt, mert csak telefonon hívtam fel, hogy mi a probléma és akkor mondta, hogy használjam a Canestent.
2016. jún. 23. 11:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes lenne csináltatni egyet mert égő érzést okozhat bakteriális fertőzés is de akár a kevert gomba is és sokszor a bolti kúpokra rezisztensek a bacik. :\
2016. jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pevaryl G az mindig elmulasztotta régebben, de nem tudom, hogy azt is lehet e terhesség alatt? Nem dolgozik ma az orvosom, nem bírom tőle megkérdezni.
2016. jún. 23. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!