Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vérezhetek ott lent?...

Mitől vérezhetek ott lent? Bővebben kifejtve alant.

Figyelt kérdés

Tegnap együtt voltam a párommal, nem most vesztettem el a szüzességemet, ez immár a 19-20. alkalom volt. Még sosem csináltuk ennyire durván. Reggel vérfoltokat észleltem az alsóneműmön, ami arra emlékeztet, amikor elvesztettem a szüzességemet, és utána 2 napig pecsételt.

Nem tudom, véletlen egybeesés-e, avagy két külön probléma, hogy a napokban észrevettem, hogy a hüvelyem és ánuszom közti részen egy vékony repedés húzódik a bőrömön, ami székeléskor eléggé fáj, és toalettpapír dörzsölésére vérfoltot hagy.

Lehetséges, hogy tegnap ez a kis seb repedt tovább és vérzik most? Vagy ha nincs köze a sebnek a dologhoz, akkor elképzelhető, hogy a "durva" szextől van a gyenge vérzésem?

Előre is kérem, csak a kérdéseimre vonatkozó választ adják, beszólásokra nem vagyok kíváncsi. Köszönöm!



2016. jún. 28. 08:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem: valószínűbbnek tartom, hogy inkább véres folyásom lehet, mintsem a seb sérült volna jobban. Menstruációm 9-én várható.
2016. jún. 28. 08:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a durva szextől van. Ilyenkor a bőr nyálkahártyára (az érzékenyeknél) berepedhet. Valószínű nálad is ez történt. Ezért vérezget. Legközelebb finomabban csináljátok, vagy jobban figyeljetek arra, hogy nedves legyél mindenhol...nem csak hüvelynél, hanem körülötte is, hogy kevésbé irritálja a bőrödet a dolog. Sőt, a hüvelyed is sérülhetett a durva szextől. Nekem is volt ilyen. 1-2 nap és elmúlik a pici vérezgetés. De nagyon óvatosak legyetek!!
2016. jún. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!
2016. jún. 28. 08:32
 4/4 anonim ***** válasza:
A durva szextől kisebb fokú gátrepedés is előfordulhat.
2016. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!