Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhat terhessėghez...

Mi okozhat terhessėghez hasonló tüneteket? A teszt negatív ės nem is voltunk úgy együtt párommal, hogy teherbe essek.

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egy 10hónapos kislány anyukája vagyok. Mielőtt ráálltunk a babaprojektre 10ėvig megszakítással vėdekeztünk ės soha nem csúszott be bėbi.Most is újra ugyanígy vėdekezünk.(Nem lenne tragėdia mėg egy gyerek ,de mėg korai a kistesó)Szóval 1hete kėsik a menzeszem. Tünetileg szinte ugyanazt ėrzem mint amikor 6-7hetes terhes voltam,kivėve hogy nem fáj a mellem .Volt már valaki így? Mi okozhatja? (Ha nem változik jövőhėten megyek dokihoz)

#hormonzavar #Negatív teszt terhessėgi tünetek #menstruáció kėsik
2016. júl. 4. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szoptatsz? Nekem pl 14 hónapja nem akar normálisan megjönni, állandóan késik. Lehet még nem állt helyre a hormon-háztartásod.
2016. júl. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szoptatok.Sajna elėg hamar elapadt a tejem.A szülės után 6. hėten már minimálisan menstruáltam ės vissza is állt 28naposra teljesen pontos volt eddig....de most mėg mindig nem jött meg már 10napja kėsik. 2 fajta tesztet is csináltam Gabrielt ės Medilabot is (már 4-et). Mind negatív. Tünetek meg erősödnek. A vėdőnőnek említettem mikor vittem a lányom.Szerinte ciszta vagy ilyesmi lehet,merthogy az kihat a hormonokra is.
2016. júl. 9. 03:19
 3/3 A kérdező kommentje:
....megjött reggel! :) :) :) ...de azėrt ėrdekel ,hogy másnál is volt-e menzi kėsės ilyen tünetekkel.
2016. júl. 9. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!