Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S. Segitséget kérek! Ti...

S. O. S. Segitséget kérek! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2016. júl. 15. 19:34
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
A multhéten elküldött a házi orvosom a urológiára vizeletvizsgálatra. Mentem az eredményért és mondták,hogy baci van a vizeletemben,felirtak egy erős antibiótikumot (DOXYCYCLIN) egy hétig szedtem a következő tünetek jelentkeztek: véres vizelet,vérzés,szorongás,visszamentem a nőgyógyászhoz és mérges volt,hogy az urologus miért irt fel ilyen gyógyszert ami nem is erre való. (tehát férre kezelt) Viszont most a nőgyógyász azt találta ki,hogy műteni kell,kérdeztem mit? Talált elváltozást? Mondta nem nem talált semmi csomot,semmit! Kérdeztem mit akar akkor műteni? Mondta valami "küri" mütétre van szükség,tehát akkor valoszinű,hogy a gyógyszerrel az urologus férre kezelt? Hisz csak baci volt a vizeletben amit gyógyszerrel lehetett volna kezelni. De konkrétan nem mondta,hogy milyen műtétről van szó,miért titokzatoskodnak?
2016. júl. 15. 19:34
 2/20 anonim ***** válasza:
férre? Talán félre.
2016. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mindenesetre olyat keress, aki vesz annyira emberszámba, hogy értelmes magyarázatot adjon.
2016. júl. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
EZ MÉG LEMARADT! KÖSZÖNÖM AZ EDDIGI SEGITSÉGET! Mit tennétek a helyemben? Ja! egy másik nőgyógyász azt mondta semmi gondom,ez meg műteni akar,nem akarom,hogy még nagyobb problémát okozzanak mint ami már van. Amugy mindez a Péterfy Sándor kórházban történt. Privátban is irhattok akinek volt ilyen problémája. KÖSZÖNÖM!
2016. júl. 15. 19:42
 5/20 anonim ***** válasza:
köretre? kikaparják a méhedből a nyálkahártyát, ami utána menstruációszerűen vérzik majd valszeg megoldja ezt a plusz vérzést nálad, gyógykaparásnak is hívják
2016. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
*küret, félreírtam
2016. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy egy sima hugyúti fertőzésből ez van? A gyógyszer amit felirtak csak rossz hatásokat produkált,vérzés stb,amikor abbahagytam akkor megszüntek a rossz tünetek,nem tudom mitévő legyek jövőhétre irt beutalót az orvos műtétre de nem nagyon bizok bennük ezek után.
2016. júl. 15. 19:49
 8/20 anonim ***** válasza:
Kérdező,mindkét orvosnál kellett kapnod leletet. Abban mi áll?
2016. júl. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
egyik azt irta a papirra hogy minden rendben,a másik meg semmi elváltozást nem talált csak 5percen belül beutalt a műtétre,de ideges volt,hogy az urológus kollegája rossz gyógyszert irt fel,de semmi konkrétat nem mondott,a diagnózisban sincs semmi rendelenesség feltüntetve!
2016. júl. 15. 20:01
 10/20 anonim ***** válasza:
A gyógyszer egy széles spektrumú antibiotikum (ez azt jelenti,hogy általánosan dögleszti a kórokozó baktériumokat). Szokás adni húgyúti fertőzésekben is. A vizeleted véres,ami lehet a fertőzés folyománya,de lehet a gyógyszer mellékhatása is. Azt nem értem,hogy a nőgyógyász miért akar egészségügyi kaparást csinálni,mert a vizeleted véres. Meg nincs diagnózis.
2016. júl. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!