Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13/l vagyok. Ma jött meg,...

13/l vagyok. Ma jött meg, holnap indulunk táborba. Ciki ha mások látják, hogy megvan? Alul több

Figyelt kérdés
Gondolok itt a strandra, a zuhanyzásra. Tavaly is ugyanitt voltunk ez egy kemping és egy közös zuhanyzó van. Általában betétet szoktam használni, csak tesin és úszáskor tamponozok. Sajnos egyedüli zuhanyra itt nincs lehetőség. Nem vagyok túl szégyenlős az osztálytársaim előtt, hiszen úszáskor is látjuk egymást meztelenül. De a tampont feldugni nem ciki így? Köszi a válaszokat

2016. júl. 17. 14:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
40%
Meztelenül lássátok egymást??
2016. júl. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Átöltözéskor persze
2016. júl. 17. 14:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Őszinte válasz...de. Én se vagyok sokkal idősebb nálad (15) de tudom hogy mi megy ilyen idős korban. Nálunk az volt 13 évesen a suliban hogy a lányok arról beszéltek hogy kinek jött már meg és röhögtek rajtuk. Szóval próbáld meg úgy berakni hogy ne lássák...mást nem tudsz tenni :/
2016. júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Bemész a wc-be és ott rakod fel, meg veszed ki. Senki nem fog megszólni érte. Max ha nem tudják mi van akkor azt hiszik sokat jársz pisilni. Ha csak nem extra mennyiség jön ki belőled akkor simán eltudsz menni a fürdőből a wc-be anélkül, hogy összevéreznéd magad. Legfeljebb viszel törlőkendőt. A wc-nek gondolom ott is van ajtaja.
2016. júl. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Náluk már mindenkinek megjött, ez nem is téma ,csak az a baj, hogy nekem az elején úgy rendesen megvan. Én úgy szoktam, ha úszásóránk van, és megvan, hogy zuhany, rögtön fel egy tampon aztán fürdőruha fel. De van olyan lány, aki az öltözőbe tette fel magának. Nekem ez kicsit furi. Vagy csak én csinálok nagy gondot belőle.
2016. júl. 17. 14:48
 6/11 anonim válasza:
Szerintem nem minden lány olyan, hogy ezért kiröhögje a másikat. Nálunk a lányok 13-14 évesek és már mindenkinek megvan, amit természetesnek is veszünk.
2016. júl. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ja most látom, hogy írtad, hogy nálatok is megvan mindenkinek. Akkor nem szóltam.
2016. júl. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Persze van ajtaja, csak mivel ez egy kemping, így különálló ház a wc meg a fürdő. Tavaly is ott voltunk.
2016. júl. 17. 14:54
 9/11 anonim ***** válasza:
WC-ben, zuhanyzóban nyugodtan felrakhatod (ahol tisztálkodni szoktatok), csak közös nyilvános helyen (ahol fiúk is vannak) ne!
2016. júl. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Fiúk máshol vannak. Itt csak mi vagyunk.
2016. júl. 17. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!