Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az egyik mellbimbóm teljesen...

Petraass kérdése:

Az egyik mellbimbóm teljesen befordult de egy idő után viszaáll az eredeti formájába. Annak a mellbimbómnak a hegye amugy is kicsit befelé süpped. Miért van ez? Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Régebben is előfordult már ez de az már lassan egy éve volt...amugy a mellbimbóm eléggé aránytalan...alul jobban össze van húzodva a bimbóudvar mint felül...ez esetleg jelenthet valamit? Pls..segitsetek...nagyon ketsegbe vagyok esve...lehetnek ezek mellrak tunetei? 14/L

2016. júl. 18. 22:28
 1/2 lencsefőzelék ***** válasza:
68%

Ezt kép nélkül nehéz megmondani. Ha nem akarsz sajátot feltölteni, keress hasonlót a neten. Egyébként ilyen fiatal korban kicsi az esélye a mellráknak, az inkább 40 éves kor fölött szokott jelentkezni.

Ha nem akarsz mellrákos lenni, ne hordj melltartót. Itt beszél róla az előadó, hogy mennyivel gyakoribb a mellrák azoknál, akik melltartót hordanak:

https://www.youtube.com/watch?v=NfjbjyvNiuo#t=40m40s

2016. júl. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dehogy mellrák! :D Nekem is ilyen az egyik (apámtól örököltem)! Nem kell félni, semmi bajod nincs, ez majd egyre láthatóbbá válik, ahogy nő a melled, de ezen kívül semmi! Fiatalabb koromban - és néha még most, 30 évesen is - zavart egy kicsit intim helyzetekben, de annyira nem néz ki rosszul, maximum fura! :) (Én csak úgy hívom, hogy a negatív cickóm! XD ) Ne aggódj, nem fog eltűnni, te már így maradsz! :) Szokd meg, fogadd el, nincs ugyanis mit tenni vele! :)
2016. nov. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!