Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogyas miatt kimarado menzesz...

Fogyas miatt kimarado menzesz az problema?

Figyelt kérdés
170cm,50kilos nöröl lenne szó. 16kilot fogyott,sokat koplal es mostanaban kimarad a menstruaciója. Ez miket okozhat,elférfiasodik,jobban fog nőni a szőre vagy nem lesz semmi ilyesmi problema es inkabb örüljön neki,h nem menstrual?

2016. júl. 31. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

A nagy súlyveszteség miatt felborul a hormonháztartás, ez okozhatja azt hogy elmarad a menstruáció! Ne örüljön a hölgy: emellé " fincsi" szőrösödés (akár arcon, hason, háton is), pattanásosodás is társulhat a továbbiakban...szintén a hormonháztartás felborulása miatt.

Saját tapasztalat!!!!

Inkább legyen 2-3 kilóval több, de NŐ, aki menstruál és nem válik szőrös, pattanásos majommá....már bocsi a szóhasználatért, de én annak idején úgy éreztem magam!!

44 kilónál maradt el teljesen a menzeszem, utána jött a többi tünet (na, akkor már a doki is megijesztett, hogy a következő az lesz, hogy a szerveim szép lassan leállnak majd, az első a vese lesz....infúzióra akart kötni és beutalni a kórházba)

Elkezdtem tudatosan enni, és pár kiló felszedése után visszatért minden a rendes kerékvágásba! 47 kilónál már rendben volt minden. Azóta is tartom a súlyom, de egészséges vagyok! Szóval nem kell elhíznia a högynek csak minimális kilót felszedni, hogy rendbejöjjön és ne tovább romoljon az állapota!

2016. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sunshinedoll ***** válasza:
88%
A kóros soványság (márpedig méretek alapján nem tűnik túl egészségesnek) igenis elmaradhat a vérzés. Bizonyos testzsírszázalék alatt gyakori, pl anorexiás betegeknél vagy versenytestépítőknél.
2016. aug. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!