Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol sargulhatnak a kormeim?

Mitol sargulhatnak a kormeim?

Figyelt kérdés

[link]


Mindket kezem osszes ujjan ilyen a korom, egyik baratom mondta, hogy ha nem a cigitol ilyen akkor ez gomba lesz. Nem vettem eszre, nem tudom miota lehet ilyen, mert mindig festem a kormom. A repedezes regota jelen van, ezt a sargasagot nem tudom hova tenni. Anyukam szerint lehet a koromlakklemoso okozza ezt, lemosom a lakkot es mintha semmi elet nem lenne a kormeimben.

Drogeriaban kaphato ecsetelo eleg lenne erre ha ez gomba? Vitaminhiany? Vagy mutassam meg orvosnak?

18/L


2016. aug. 3. 23:16
 1/3 Döme06 válasza:
100%-ban körömgomba!
2016. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A sárga foltok nem feltétlenül utalnak gombára, aki rendszeresen festi a körmét és nem használ fehérítő készítményeket annak ilyen.

Az aceton is szárít, lemosás után mindenkinek száraz a körme.


Szerintem mutasd meg orvosnak. A kis és gyűrűsujjad nem tűnik problémásnak, de a többi nincs valami szép állapotban.

2016. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A mutató és a középső ujjamon a töredezettség mindig is jelen volt, gyengék a körmeim aztán ha valamit csinálok, pl kaparok akkor ezeket az ujjaimat használom.

Egyébként a tenyerem mostanában nagyon hamar kiázik, köze lehet ehhez?

2016. aug. 6. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!