Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor most megjött?! 13/l

Akkor most megjött?! 13/l

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, tudom... Ezt nem lehet így megmondani csak segítsetek!!!

Na szóval röviden magamról: 159cm 46kg mellbőség 72cm mell alatt 68cm telen leszek 14éves

Szóval szept. 4-5 volt a bugyimon 10-20 nagyon apró rószaszín pötty, olyan mintha a cérna lett volna pink de fehér bugyi volt és reggel még nem volt rajta. És ma is ugyan ez történt csak van fehér is mellé és nem egy egybe állló vértócsa hanem pár apró 0,5-1mm-es pötty és rózsaszínes! És mivel nagyon kevés ez kérdőjelez meg, hogy ez már menstruáció és hogy az előzö is csak 1,5napig volt! Még nem szóltam anyukámnak, és bocsi ha egy kicsit zavaros lett!

A válaszokat előre is köszönöm ;)



#első menstruáció #rózsaszín pöttyök
2016. szept. 26. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Annak tűnik, mert a kettő közt majdnem pontosan 3 hét telt el, ami egy normális ciklus hossza. mivel nagyon az elején vagy, fura a megjelenése, állaga, színe, és az időtartama is, de ez már az! Egyelőre még nem lesz teljesen rendszeres, legalábbis nem lehet mérget venni rá, hogy 3 hét múlva ismét jelentkezik, de mostantól számolnod kell vele. Hordj magadnál betétet!
2016. szept. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Ha fokozatosan kezdődik, az teljesen normális. Most már mindenesetre számíts rá, legyen nálad betét! Üdv a klubban. :))
2016. szept. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, és szólj anyunak, hadd örüljön, hogy egészséges nagylánya van! :)))
2016. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!