Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon ciki, ha nekem 10...

Nagyon ciki, ha nekem 10 évesen jött meg?

Figyelt kérdés
Nagyon kínosan érzem magam. Nem rég voltam kórházba és kérdezték mikor jött meg és majdnem elájultak, hogy úristen, milyen korán :( Úgy szégyellem 16/L

2016. szept. 30. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Szerintem a nővé válásban nincs semmi ciki.
2016. szept. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne mar ciki, hat errol aztan vegkepp senki sem tehet. Manapsag vannak akiknek 8-9 evesen mar megjon az elso menstruaciojuk. Nagyon sok ilyet hallottam.
2016. szept. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell ezen szégyellni? Nem mintha befolyásolhatnád, mikor érsz. Nem azért hüledeztek, mert ezt szégyellned kellene, hanem mert tényleg nagyon korán kezdődött nálad. Ez nem baj és végképp nem szégyen. Nekem 11 évesen jött meg. Nincs ebben semmi.
2016. szept. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 opened paradise ***** válasza:
Nem. Ezt nem te irányítod,természetes dolog.
2016. szept. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nem törődj vele, sokan vannak így

Egyébként valóban baj, sok társadalmi, pszichológiai, szociológiai problémát vet fel, hogy előretolódott a serdülés és kitolódott a felnőtté válás, a tanulási dó, a felelősségteljes felnőtt élet megkezdése ~25-28 éves korra. 11-28, ez 17 év... (Régen serdültek ~16 körül és 18 évesen már családjuk volt.)

2016. szept. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*ne törődj vele ** tanulási idő
2016. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!