Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció után 1 héttel kis...

Menstruáció után 1 héttel kis vérzés majd menstruáció előtt egy héttel barnázás? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Szeptember 8-án jött meg, ami 14-re már elmúlt. Majd pontosan rá egy hétre kis vérzésem volt. Nem volt vészes, ilyen rózsaszín pirosas kis mértékben. Sokat olvastam és ráhagytam, hogy ovulációs vérzés volt. Jövőhéten kéne megjönnie (hétvégén), de már most volt egy kis barnázásom. Mitől lehet?

(Még annyit, hogy amikor épphogy elmúlt a menstruációm, akkor együtt voltam a barátommal. Védekeztünk is.)


2016. okt. 2. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb meg fog jönni, mint hétvége, már csak az ovulációd alapján is. Van úgy, hogy egy kis barnázással kezdődik, de ez nem kóros, úgyhogy ne aggódj.
2016. okt. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. okt. 3. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!