Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek a csak...

Dodge kérdése:

Mi a véleményetek a csak progeszteront tartalmazó fogamzásgátlókról?

Figyelt kérdés
Kedden voltam nőgyógyásznál, hogy feogamzásgátlót irassak fel (első alkalom) Mondtam neki, hogy mivel viszonylag sokat utazom repülővel félek attól hogy vérrögök képződnek. Ezért egy csak progeszteron tartalmú fogamzásgátlót írt fel. Utánnaolvastam az ilyen készítményeknek, és elvileg az ösztrogén hiánya miatt tényleg eléggé minimális a vérrgöképződés esélye, de mellékhatásként írta a rendszertelen vagy kimaradó vérzéseket. Nekem sajnos eddig sem volt túl rendszeresnek mondható. Van esetleg valakinek ezzel tapasztalata? Valamint a csak progeszteront tartalmazó fogamzásgátló is alkalmas a mellek növelésére?

2016. okt. 13. 12:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha már puskázunk,akkor pontosítsunk :)

" megvastagítja a méhnyak nyákot, hogy megnehezítse a sperma útját a petéhez, és megváltoztatja a méh nyálkahártyáját, hogy megnehezítse a megtermékenyített petesejt beágyazódását."

2016. okt. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!