Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szégyellem magam, mert szőrős...

Szégyellem magam, mert szőrős a fenekem. A végbélnyílásnál is és végig nagyon idegesít. Ez természetes vagy csak nekem van ilyen bajom? Mit lehet ezzel csinálni? (16 éves lány vagyok)

Figyelt kérdés
2008. okt. 3. 21:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%
Természetes, nekem is ilyen, 16 vagyok. Epilálás, borotválás, gyanta!:)
2008. okt. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Nagyon zavar..... de ha leborotválom az utána erősödik nem? és az rosszab.. ez epilálás meg a gyantázást egyedül nem tudom meg csinálni és ciki ehez segítséget kérni...félek h ha meg nem csinálok vele semmit hanem úgy hagyom akkor a barátom undorodni fog tőlem!
2008. okt. 3. 21:08
 3/33 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy ezzel egyedül. Én a borotvát hívom segítségül.
2008. okt. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
81%
Én még nem borotváltam, mert félek, ha elkezdem és nő, akkor szúrni fog!:S De mondjátok hogy ez nem így van!:D Akkor elkezdem én is!
2008. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem gyantázd le! Az az érdekes, hogy ott egyáltalán nem fáj és teljesen kézre áll,ha hanyat fekszel és felhúzod a lábad. Patronos gyantával csináld!
2008. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
69%

Engem pl. az undorít egy nőnél, ha borostás neki.

Ha rendesen szőrös, az nem, sőt, szeretem. Vagy legyen tökéletesen lecsupaszítva, vagy sehogy. A félbehagyott dolgokat nem lehet szeretni.

2008. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
En ha gyantazom kb. egy honap mulva kezd visszanoni,szerintem ez a legjobb megoldas,a borotvalas veszelyesebb megoldas,meg is vaghatod magad.
2008. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
35%
nincs esetleg testvéred, mert azért családban csak nem olyan ciki, legalább is mi vagyunk olyan jó testvérek.
2008. okt. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
100%

Mindenképpen a gyanta a legjobb megoldás!

Szerintem teljesen természetes!

2008. okt. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
és a gyantázás mennyire fáj? hogy csináljam azt magamnak? mert nincs testvérem anyumnak meg nem akarok szólni
2008. okt. 4. 08:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!