Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves vagyok. De sajnos még...

16 éves vagyok. De sajnos még nem jött meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A gond az hogy: Anyukám azt hiszi minden rendben van mert már megjött ...de még nem.. Nem merem elmondani neki de itt úgy láttam hogy orvoshoz kéne fordulni.. Mit tegyek?

2016. okt. 21. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azt. Fordulj orvoshoz. Meg az anyukádhoz is. Ez teljesen érthetetlen, hogy mi van ezen titkolnivaló, meg az is, hogy hogy hiheti valamiről, hogy van, ami nincs.
2016. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lokarviki válasza:
szerintem finoman közöld az Anyukádal és beszéljétek meg hogy mit tegyetek
2016. okt. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csakhogy mostanába nem olyan jó a kapcsolatunk.... Szerintem elmegyek dokihoz, majd pedig ha job lesz a kapcsolatunk anyával elmondom neki is.. Köszi a biztatást.
2016. okt. 21. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Majd meg fog jönni. Nyugi.
2016. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

16 évesen már megkelett volna jönnie. Mindenféle képen keress fel egy orvost,hisz nem kizárt hogy,szervi esetleg lelki okok állnak a háttérbe.

És ha úgy érzed,akkor nyugodtan beszélj anyuddal.

Bár szerintem,ezen nincsen semmi szégyelni való.

Sok sikert! :)

2016. okt. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztos jobb lesz a kapcsolatotok, ha még titkolózol is előtte.

Inkább szólj neki most, ha esetleg valami gyógyszert kell szedned, azt úgyis neki kell kiváltania.

2016. okt. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!