Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciki, hogy kilátszik?

Ciki, hogy kilátszik?

Figyelt kérdés
Holnap lesz orvosi vizsgálat és már pár napja barna folyásom van, de most rendes megjött. Nincs itthon mini tampon és betétet kell használnom. 12-en vagyunk lányok és elottuk bugyiba meg poloba kell állnom és kilátszik a betét szárnya. Én nagyon égőnek érzem, mert ők mindenkit kibeszélnek és ha meglátják a betét szárnyát tök ciki lesz.. Szerintetek mit csinaljak? Hogyan tereljem el a gondolatomat arról, hogy folyamatosan néznek? 13/l

2016. nov. 22. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi??? :D Nem mondod, hogy csoportosan vizsgálnak.
2016. nov. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmész és veszel tampont reggel,vagy most és felhelyezed.
2016. nov. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Világrengető újdonságot mondok: a vizsgálat előtt úgy tedd be a betétet, hogy a szárnyát nem hajtod ki. Hanem egyszerűen ráhajtod a betét "törzsére", de le is vághatod, tök mindegy. Így nem fog kilátszani, nincs min nevetni a többieknek.
2016. nov. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Senki másnak nincs vérzése? Nem láttak még szárnyas betétet? Miért lenne ciki?
2016. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nemmondod, hogy nálatok mindenki tampont használ?

Tegyél egy másodpéldányt a zsebedbe, és aki bámul, annak mutasd meg. Magyarázd el kedvesen, hogy ez egy intim betét.

Majd ha nagylány lesz,és menstruálni fog ilyennel foghatja fel a vért, hogy megkímélje a fehérneműjét.

2016. nov. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk felső hetediktől kezdve nem kellett levenni a nadrágot, épp ezért. Szerintem te is nyugodtan tiltakozhatsz, mi az, hogy nem is egyesével mentek be, és ott kell állnotok kvázi meztelenül, amíg mindenkit megvizsgálnak? Még így, felnőttként is kínos lenne nekem picit, de emlékszem, hogy utáltam a kamasz-testemet, ez akkor felért volna egy rituális kínzással, ebbe nem gondoltak bele?

Egyébként nem, nem ciki, másnak is van. De akkor is zavaró, hogy így kezelnek titeket.

Ha van vér a pucádban (bocsi :D ), akkor nyugodtan hagyd csak, hogy kilógjon a betétszárny, hátha észbe kapnak...

2016. nov. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

betétet még akkor sem kellene cikinek érezned ezt, ha nem lányok, hanem fiúk előtt állnál... te nő vagy, a tested így szép, aki ezt valakinek magyarázni kell, vagy nem tudja felfogni, vagy cikiz emiatt, valójában az neki ciki, csak még nem tudja.


a többi válaszolónak teljesen igaza van abban, hogy:

- tedd szóvá ha zavar, hogy csapatban felsorakoztatva kell bugyiban állnod, ez nem katonaság

- hajtsd fel a szárnyát ha szégyelled

- vigyél extra betétet arra az esetre ha cikiznének, ne lássák rajtad h valójában cikinek érzed, mutasd meg bátran a többieknek (egy lány a mi osztályunkban anno úgy lett menőbb, hogy még a fiúknak is körbeadta amit az iskolától kapott ilyen egészég napon, miközben a srácokkal jól elpoénkodott a támáról, a vetélytársai nagy irigységére)

2016. nov. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, én meg mindhárom szalagavatós ruhapróbán pont menstruáltam. És most kapaszkodj meg: annak ellenére, hogy tampont használok, én mindig teszek alá a biztonság kedvéért egy szárnyas betétet, mert ha a tampon szivárog, nekem pedig nincs lehetőségem azonnal cserélni, a betét jól jön. Szóval nálam akkor is látszik a betét szárnya, ha tampont használok. És úgy gondolom, lesz@rom más véleményét. :D

20L

2016. nov. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Van szárny nélküli egészségügyi betét is.
2016. nov. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
12 lány között mióta ciki ha valakinek éppen megvan és betétet használ? Kb annyira ciki, mint, hogy bugyi van rajta... Nem valami titkos dolgot látnak meg, láthatják ők is legalább 12-szer évente, ha minden jól megy. Szerintem ez a probléma csak a te gondolataidban létezik, egyébként tök normális helyzet, nincs mit kibeszélni rajta.
2016. nov. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!