Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik, hogy eddig csak...

Létezik, hogy eddig csak "cseppnyi" menzeszem volt, most pedig ahhoz képest ömlik belőlem, mindez lehet egy óriási stressz hatására? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés

32 éves nő vagyok.

Eddig jóformán 1 db betéttel kihúztam volna azt a 2-3 napot, annyira kevés volt, csak a higiénia miatt cseréltem.

De még eü. betét sem lett volna muszáj, a kicsi tisztasági betét is elég lett volna, világ életemben kevés menstruációm volt.


Az elmúlt egy hónap életem legnehezebb időszaka volt. Lelkileg, fizikálisan, anyagilag. 12 év után elhagyott életem szerelme, itt hagyott a hitellel, a hitel és a rezsi több, mint a fizetésem. Öngyilkosságon gondolkodom, bár ebben a percben egy fokkal jobb hangulatom van. 1 hete nyugtatót szedek, nyugtatni ugyan nem nyugtat, de legalább jól alszom tőle.


Ez a stresszes állapothat kihathat a menstruációra? Mert másra nem tudok gondolni.

De miért? Hogyan? Nem lett tőle több vérem, és most, hogy minden tekintetben gyenge vagyok, a szervezetemnek nem kellene ilyen nagy mennyiségtől megszabadulnia, mert legyengülök, nem?

Van valakinek hasonló tapasztalata?



2016. nov. 25. 19:18
 1/1 anonim válasza:
Én ugy tudom a stressztol inkabb kimarad. Azota megoldodtak a problemaid?
2017. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!