Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Iszonyúan felfáztam, csak...

Iszonyúan felfáztam, csak csíp és pisilnom kell. Mit csináljak vele ilyenkor?

Figyelt kérdés

Pénteken voltam a hasmenéses vírus miatt orvosnál, nem gáz, ha most meg emiatt megyek? Ügyeletre lehet menni emiatt?

3 napja ez van, de most már elviselhetetlen. Mondtam a szúleimnek, de nem érdekli öket. 4 éve már véres volt a pisim, azt én magam gyógyítottam ki, mert akkor sem törődtek velem.


2016. dec. 11. 08:23
 1/6 anonim válasza:

Hat nekem ilyenkor csak az antibiotijum segitett.esetleg kiegesziteskeppen afonya kivonatos es szirup vagy tabletta.de ilyen merteku felfazasnal sokat magaban nem er.en sokszor vagyok alulrol felfazva tudom mit beszelek.ne jatsz vele mert ramehet a veseidre is sot meg

meddoseget is okozhat.menj

orvoshoz.tokmindegy ki mit mond orvos

azert van hogy kezeljen.ugyeletre is lehet menni siman fokeg hogy nagyon faj.menj mielobb.

2016. dec. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves avgy? H kell magad menj el orvoshoz,nem várd a szüleidet,mert amit az első válaszoló írt tökéletesen igaz.
2016. dec. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudok aludni, annyira rossz. Azért kellenek a szüleim, mert kell ez engedélyük, hogy ne kelljen iskolába mennem.

Mondtam anyának, de ő szószerint leüvöltött és, hogy az orvos is hülyének fog nézni. Pluszban hozzá, itt a megfázásom is, köhögök.

Így meg csak szenvedek. Kegyetlenül áj.

Mit mindjak az orvosnak? Vagy a patikban is lehet venni valamit, mert apa borzasztó mérges lesz! Vagy próbáljam megint magamat kigyógyitani itthon, hogy béke legyen?

2016. dec. 12. 05:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Az orvos biztos,hogy nem fog hülyének nézni,mert ő TUDJA,hogy mit jelent egy hólyaghurut ésmilyen veszélyei vannk. Sőt,ha vesemedencegyulladásod lesz,akkor azért fognak hülyének nézni,de nem is téged hanem a szüleidet,hogy nem vittek orvoshoz. Értsd meg,hogy az öngyógyítás kevés ennyi napos panasz után! Antibiotikumot kell szedned,amit viszont csak úgy nem adnak a patikában. Ha el kell menned az iskolába,akkor fogd magad és menj le az iskolaorvoshoz,azt nem tudják a szüleid megakadályozni és mondhatod nekik azt,hogy a tanárod küldött le,mert nem tudtál végigülni egy órát sem a sok pisilés miatt.
2016. dec. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van, délután rendel az orvos, akkor elmegyek. Igazából ezek a panaszok nagyjából múlt héten kezdődtek, de nem tartottam fontosnak elmondani az orvosnak. Hiba volt és úgy néz ki most tényleg jó lesz az antibiotikum.
2016. dec. 12. 08:56
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem engedtek anyáék és beszólogatnak. Nem tudom mit csinálok, mert lecsesznek, ha éjjel kimegyek wc-re, azt hiszik csak szórakozok.

Apám egy "roh.dék", azt sem tudja, hogy mi a felfázás és mivel jár. Azt hiszi azért mondom, mert lógni akarok, nagyon sokat iszik mostanában.

Vettem tőzegáfonyát, hátha használ. Ha nem, titokban elmegyek az oroshoz,

2016. dec. 12. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!